şükela:  tümü | bugün
 • cübbeli ahmet efendinin gençlerimizi zinadan uzak tutma ve seksten soğutma amacıyla kendini feda edip başrolünde oynadığı video.
  yani ben olsaydım en azından böyle bişey uydurup götü kurtarmaya falan çalışırdım.
  yanlız o ablalardan biri türbanlı olsaydı, en azından gerçeği daha fazla yansıtması açısından daha yerinde olabilirdi diye düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi.
 • türk gençliğini cinsellikten soğutup, türk ve müslüman coğrafyanın zürriyetini kurutmak maksadıyla dış mihraklar tarafından tezgahlanmış bir oyunudur.
 • üstünden biraz zaman geçtiğinde, başrol oyuncusunun vitamin almış olarak ekran ve minberlere geri döneceği kısa film projesi
  yakın zamanlarda çeşitli haberci, oyuncu ve müzisyenlerin de başına gelmiş olan bu olay, onların yerlerinin perçinlenmesiyle sonuçlanmıştır.
 • ismailağa cemaatinden kasetteki kişiyle ilgili açıklama.

  1 videodaki kişi, cübbeli hoca değil, cübbeliye benzetilen bir kişidir! cübbeli hoca'ya benzetilen şahsın boyu, cübbeyi çıkartma esnasında görülüyor ki, kadınla birlikte gelen adamın boyundan bile uzundur. yani orta boylarda bir şahıstır. hâlbuki cübbeli hocamızın boyu çok kısadır.

  2 cübbeli hoca'ya benzetilen şahsın çıkardığı cübbe yakalıdır. cübbeli hocamızın videonun başında gösterilen görüntüsünde giydiği cübbe ise yakalı değildir. aynı şekilde şahsın giydiği atkı ile cübbeli hocamızın atkısı arasında renk ve şekil farkı vardır.

  3 videodaki şahsın giydiği entari beyaz renkli; entarinin bir kolu da beyaz, ama diğer kolu uzun çizgili. hocamızın giydiği böyle bir elbisesi yoktur. şahsın giydiği entarinin beyaz kol gömlek kolu gibi dardır. hocamızın entari kollan istisnasız çok geniştir.

  4 cübbeli hoca'ya benzetilen şahsın parmağında, büyük taşı olan altın bir yüzük bulunuyor. cübbeli hocamız hiçbir zaman altın yüzük takmamıştır

  5 cübbeli hocamızın kaşı, kalın başlayarak inceliyor ve göz hizasına kadar uzanıyor. videodaki şahsın kaşları ise baştan sona kadar kalındır, fark çok açık gözükmektedir.

  6 cübbeli hoca'ya benzetilen şahıs orta boylu ve sırtı kamburdur. cübbeli hocamızın boyu kısadır ve kamburluk gibi bir özelliği yoktur.

  7 cübbeli hoca'ya benzetilen şahsın kafa ucu sivri olup, arka kısmı düzdür. cübbeli hocamızın kafa şekli tam tersidir ve kafasının arka kısmında zeki insanlarda bulunan çıkıntı mevcuttur.

  8 cübbeli hocamızın bir apartmana girerken çekilen kısa görüntüsü sanki videoya aitmiş gibi gösterilmiştir.

  9 o kadar amatörce hazırlanan bir video ki, başında cübbeli hoca'nın bir eve girdiği gösteriliyor. önce şahıslar, sonra cübbeli hoca'nın binaya girdiği gösterildiği halde, şahısların girdikleri zamanın, çevredeki dükkan ışıklarının yanmasından akşam olduğu, cübbeli'nin ise gündüz vakti girdiği anlaşılıyor. yani bu kişiler, cübbeli hocamızın girmiş olduğu bir apartmana, başka bir vakitte girerek, sanki cübbeli hoca ile birlikte giriyormuş görüntüsü vermek istemişler.

  10 cübbeli hoca, binaya ceketsiz bir şahıs ile birlikte giriyor. videonun sonunda cübbeli hoca'nın yanında gelen adam olarak gösterilen kişi ise ceketlidir ve o kişi ile alakası yoktur.

  habertürk

  http://www.haber7.com/…-kasetteki-cubbeli-degil.php
 • cemaatten gelen açıklamadaki 7 numaralı madde dikkat çekmektedir.* sayelerinde zeki olduğumu öğrenmiş bulunmaktayım. (bkz: allah razı olsun)

  http://www.milliyet.com.tr/…011/1352526/default.htm
 • cemaatin pür dikkat inceleyip, 10 farkı bulduğu kasettir.

  (bkz: semra koş gel sende bak bakalım)
 • pipi karşılaştırması yapılmadığı için yetersiz kalmış açıklamadır..
 • incelenmesi icin isin uzmanina basvurulmasi gerekendir. inceletin ve sahte-gercek ayirtina varin, oyle aciklayin.
  diger yandan cemaatin aciklamasini gorunce 7. maddeye cidden uzuldum;

  7 cübbeli hoca'ya benzetilen şahsın kafa ucu sivri olup, arka kısmı düzdür. cübbeli hocamızın kafa şekli tam tersidir ve `kafasının arka kısmında zeki insanlarda bulunan çıkıntı` mevcuttur.

  misal ben kafamin arkasini duvara yasladigimda hic bosluk kalmiyor, tencere-kapak misali oturuyor kafam duvara. dumduz yani kafam, cikinti mikinti yok ben zeki degilim lan demekki. :(