şükela:  tümü | bugün
 • kamuoyunda cübbeli ahmet hoca olarak bilinen ahmet mahmut ünlü'nün okan bayülgen'in sunduğu muhabbet kralı'na katılması durumu. umarım damadının aldığı ihaleleri, açık açık siyaset yapıp insanları dinden soğutmasını, sattığı dandik kitaplardan cukkaladığı miktarı ve de malum görüntüler sorulur kendisine. hadi görelim seni milliyetçi okan.
 • bu tarz adamları ekran karşısına çıkartmanın onları sempatik hale getirtmeni acı sonuçları sonra sonra ortaya çıkar. bir zamanlar fatih altaylı karısından çok bunu görüyordu bir tarih programı sayesinde.

  bugün de utandık şükür.
 • "fakire şükretmesini öğreteceksin ki zenginin düzeni bozulmasın"ın örneklerinden sadece bir tanesi.bir lokma bir hırka felsefesi ile zengin olanlardandır. kız çocuklarını okutmayacaksın deyip, hastaneye kaldırıldığında hayatını kurtaran kadın doktorun önünde poz veren, hocalığı sayesinde damadının da bunun nimetlerinden faydalandıran, inanan birisi olarak bana hiç bir şey ifade etmeyen ama sosyal medya da milyonlarca takipçisi olan, yanmaz kefen satıp insanları kandıran (ki buna inanan herkese her şey müstahak) din tüccarının okan'ın programına katılması durumu.
 • şu adama cübbeli ahmet falan demeyin arkadaş. adam resmen kendine özel sıfat yarattı.

  ahmet mahmut ünlü bu herifin adı. haa uzun mu geliyor. amü de bence daha güzel

  amü
 • youtube'da kaydı bulunan olay. cübbeli'nin okan bayülgen'e katılması beni çok şaşırttı ama daha şaşırtan olay ise okan bayülgen zamanında cübbeli'nin daveti üzerine cübbeli'yi ziyaret etmiş, okan diyor ki güzel uzun uzun sohbet ettik, şok oldum.
  izlemek isterseniz: https://youtu.be/kluruij7fx8
 • zamanında, fatih altaylı'nın meşhur ettiği adamın, okan bayülgen'in programına katılması durumudur. fatih aytaylı o zamanlar çıkardığını itin götüne sokma potansiyelindeydi, ama bu adama hiç bişey yapmadı, kuzu gibi dinledi. veya dinlettirdiler...

  şok geçirdim amk!

  açın bakın cüneyt özdemir neyi itiraf ediyor. zamanında aleyhinde program yaptığı adamların, reklamını yapıp da, o adamların sevilmesini sağladığı için insanlar cüneyt özdemir'e teşekkür ediyorlarmış.

  okan bayülgen'e yakışmayandır.
 • cübbeli'yi artık sevmesem de, hakkında iltifat edeceğim ve kendisinden istifade ettiğim program olmuştur.

  --- spoiler ---

  her peygamber aleyhimüsselam kendi döneminde meşhur olan işte ustalıkla gelmiştir.
  musa aleyhisselam: sihir(tabii onun yaptığı sihir değildi).
  isa aleyhisselam: tıp.
  peygamber efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem: belagat.
  --- spoiler ---
 • bildiğim kadarıyla okan bayülgen yıllardır cübbelinin peşinde. sonunda kandırmış adamı.