şükela:  tümü | bugün soru sor
 • doların yükselmesine köpek gibi sevinen fetöcülerden biri olan emrullah(emre) uslu'ya verdiği cevapta öğrendiğimiz gelişme. allah razı olsun hocam.

  https://twitter.com/…tatus/1028052435355480066?s=19
 • ekşi sözlükte bile cübbeli ahmet orospu çocuğuna goy,goyculuk yapan orospu çocuğu var. gözlerime inanamıyorum. ulan cübbeli ahmet dediğin orospu çocuğu halkı, peygamber gösteren terlikle kandıran şerefsiz değil mi? allah şimdi bu orospu çocuğunun dualarını mı kabul ediyor. şu akp’nin hataları yüzünden bu hallere geldik demeyi akıl edemeyen kafatasına attırayım. şimdi suçlu emre uslu’mu oldu? emre uslu mu peder pedro’yu hapise attı? cübbeli ahmet orospu çocuğunun allah’ı, peder pedro’nun da allah’ı değil mi? allah’a da mı rüşvet verdiniz, cübbeli’yi kollayacak?
 • lan ne güzel,
  dualarıyla dünyayi yönetiyor.
  birde türkiyeden neden süper kahraman çıkmıyor diyorsunuz.
  marvel hocayı keşfetse , o bildiğiniz kahramanların arasında hocada olur.
  zaten farklı bir kostümü ve imajı var.
  hoca içinde olduğu lüks yaşantısını bu süper dua gücüyle sağlıyor.
 • yemin ederim dunya cok acayip bir yere gidiyor. biz ise zaman makinesinde yasiyor misali geriye gidip duruyoruz. dua savasi baslatmis. aduket falan da cek bari o da amerika'ya kadar gider.

  daha vahimi bu adama inanip, pesinden giden milyonlar vardir herhalde. komik olmaktan cikti artik hakikaten. eskiden mizah programi niyetine izlenirdi. simdi ciddiye aliniyor yahu bu adamin sozleri. yazik cok yazik.