şükela:  tümü | bugün
  • cübbeli ahmet hoca'nın vahdet gazetesinde yazdığı yazıya göre kendisi rüya görmüş ve dipçikli askerler devletin üst kademesinde yer alıyormuş. benim rüyalarım çıkar herkes bilir diyor. beyler darbe geliyor :(

-----------------------------
    "rüyamda şu anda türkiye'yi yöneten en üst yetkililerin yerine dipçikli askerler geliyordu. ben bu rüyamdan yola çıkarak önümüzde istenmeyen süreçler yaşanabileceği endişesini taşıyorum. siyasetin mutlaka bu işe acil bir çözüm üretmesi gerektiğini düşünüyorum."

"benim bazı rüyalarım evvelce denediğim üzere ve yakın çevremin bildiği üzere çıkmıştır. ekseri kendi başıma gelenler hakkında değil de, devlet, millet, hükümet gibi meselelerde rüyalar gösteriliyor bana. mesela anayasa mahkemesi'nin bazı konularda alacağı kararları çok önceden görüyordum. ve arkadaşlarım 'acayip ilginç, ne alakası var?' falan diyorlardı. ama çıkıyordu. bunun gibi dolu örneğim var. o bakımdan bu rüyamı da önemsedim. çıkmasını istemediğim için bir uyarı mahiyetinde allah göstermiş olabilir. ben bunu buradan paylaşayım. herkese telefon edip tek tek anlatacağıma gazetemiz aracılığıyla paylaşayım. özellikle yetkilileri ilgilendiriyor"
    -----------------------------

http://www.internethaber.com/…a-uyarisi-812099h.htm

yazının orjinali: http://www.gazetevahdet.com/…se-ediyorum-3477yy.htm
  • hırsızları 40 yıl geriye götürecek olayların başlangıcı olabilecek rüya.

ayrıca (bkz: dipçik gibi)
  • yazısında askere çok yetki verilmeli, ehil olan onlardır, onlar bunlar ne der diye düşünülmemeli, asker ne derse o yapılmalıdır diyor. adam şimdiden askere mi yanaşıyor nedir ama bu söylediklerine harfiyen katılıyorum.
  • lan memleketin su halini goren akli basinda herkes boyle bir ihtimal olabilecegini fark eder. bunun icin ruyalarda ak sakalli gandalf yada saruman aramaya gerek yok.
  • "benim bazı rüyalarım evvelce denediğim üzere ve yakın çevremin bildiği üzere çıkmıştır."

gayb'ı bildiğini iddia ettiğine göre, neml-65'i inkar etmektedir, şirk koşar, mürteddir.

neml-65 "de ki: göklerde ve yerde allah'tan başka kimse gaybı bilmez. ne zaman dirileceklerini de bilmezler."

kendi cemaatinden olan tüm ehl-i sünnet gördüğü yerde mürtede yapılması gerekeni yapacaktır inşallah.

edit: ışık hızıyla bir kaç müridi mesaj attı, mürted değildir, neml-65'in farklı tefsirleri vardır diye.

hadi neml'i yok saydınız, peki ya kehf-26'yı ne yapacaksınız?

sen şöyle söyle: "ne kadar kaldıklarını asıl allah bilir. zira göklerin ve yerin gaybını bilmek o’na mahsustur. o öyle güzel görür, öyle güzel işitir ki!oysa onların o’ndan başka hâmileri yoktur. o, kendi hükmüne kimseyi ortak yapmaz." de.

veya cin-26'yı?

o bütün gaybı bilir. fakat gaybını hiç kimseye açmaz.

açıkça şirkini duyurmuştur. kendisi sadece müşrik değildir, aynı zamanda mürteddir. sadece müşrik olsaydı tevbe 5 yeterli olurdu ama mürtedler için hüküm daha farklı. alemlerin yüzü suyu hürmetine yaratıldığı peygamber efendimizin çok açık hadisleri mevcut bu konuda, araştırın.
  • (bkz: korkma titre)

allah rüyalarında korkutmuş ki inşallah gerçek olur.