şükela:  tümü | bugün
 • skandal falan değildir.

  ülke bunlar gibilere yardım ettiği, elini eteğini öptüğü, uğruna gözyaşı döktüğü sürece bunların yaptığı her şey müstahak.

  adamlar hoca efendilerini orijinal bal-kaymak ile besliyor.
  bunlara yardım edenler ise ''açız diye ağlıyor''.
  bu ülkede din ile ilgili yapılan hiçbir şey skandal değildir.
 • bu anlattığı şeyler islam diniyle alakalı şeyler değil..
  bu baya bildiğin uydurmasyon başka bir din..
  bu kılıksız da son peygamberi olsa gerek.. :)
  kamera şakası olsa sonunda gülerdik..
  (bkz: gülmedi)
 • ülke gerçeklerinden bir kuple. bu ülke insanına allah de ağzından ekmeğini, elinden parasını, altından arabasını, kolundan çoluğunu çocuğunu al, üstüne bir de anam babam yoluna feda olsun çeker. neden? çünkü kendisi allah'ı kendi kendine bilmekten kırk güneş yılı kadar uzakta ve senin ise sakalın var ve sen allah dedin.

  ondan sonra bu ülke insanına cahil deyince sen elitist oluyorsun, kendini beğenmiş oluyorsun. bu sakalından tuvalet fırçası yapılası tipler ise o cahilleri kucaklarına oturtup kanırtarak varlarını yoklarını sömürmeye ve köşe olmaya devam ettikleri müddetçe halkın sevgilisi oluyorlar, sen halk düşmanı olduğunla kalıyorsun.

  alanınız da, vereniniz de, er ya da geç pisliğinizde boğulmaya mahkumsunuz.
 • ben bu adamdan çok bunlara inanıp alanlara kızıyorum. arkadaş beyninizi peynir ekmekle mi yediniz? arz-talep meselesi, var ki inanan bunlar satışını yapıyor. sömürsün arkadaş, inanıp alan varsa sonuna kadar sömürsün. hakediyorlar.
 • dinci = bipolar bozukluk

  yalnız kabul edelim adamlarda sağlam fantezi var (bkz: deri pantolon giymiş üstü çıplak adamlar). bizimkiler de işte hemşire kıyafeti , temizlikçi kıyafeti felan ...

  (bkz: sümük-ü şerif)
 • fiki fiki videosunun yanında sönük kalandır. ne var yani bi allah dostu ticaret yapamaz mı. iyice şaaptınız yani he.
 • cübbeli için rutin bir pisliktir.buna gelene kadar deflarca allah ve resulune iftira atıp hatta bunu ticaretine alet etmiştir ve herseferinde sıkıştığında kıvırıp kurtarmak için başka insanlara da iftira atmıştır
 • bu herife tapan tanıdığım var, şu başlığı ve yazılanları görse cinnet geçirir, ekşisözlüğün ofisine gider herkesi doğrar. öyle de tapıyorlar işte. sonra sen bu şeytanın askerlerine "müslüman" diyorsun.
 • niye skandal olduğunu anlayamadığım video. adam ticaretinde, işinde gücünde. bulmuş o kadar kerizi küsküyü verdikçe veriyor. e bunlara inanan beyinsizler niye yaratılıyor? işte cübbeli gibiler doysun diye. ben olsam fadılla buna fahri doktora verir, boğaziçi üniversitesi'nde hoca yaparım.
 • skandal bunun neresinde anlayamadım. adam tipik bir din tüccarı. tuttuğunu ya öpüyor yada satıyor. cüppelinin sattığı bu ürünü elbet alanlar vardır. ne bok yerse yesinler. peki ya 22 sene tsk'da hava kuvvetlerinde rütbeli üst düzey subaylık yapmış olan ve şu anda feto soruşturmalarında gizli tanık 'sel' in söylediklerine ne demeli? adam kurmay subay olmuş, kendisine bütün kötülüklerden koruması için düğün hediyesi olarak fettullah gülen'in kullandığı atlet hediye edilmiş. kurmay subay olan bu mal'da bu aletin bu işe yaradığına inanıp giyiyormuş. anlayacağınız bu malların okumuşuna da cahiline de din kisfesi altında her şeyi geçirebilirsiniz.