şükela:  tümü | bugün
  • 1.5 yıllık aradan sonra tekrar sözlüğe geri dönmüş ve hoş gelmiş güzel yürekli, kedisever yazar *

not: üzeni çok fena üzerim, ona göre.
  • kendisine yazdığım entry'yi gg diye çöpe göndertmiş. oysa "yüksek lisans ve doktora tezi yazılır, şartlarım da şunlardır" diye verilen ilanın gg olarak silinmesi gerekirdi. hayat işte.

es geçmiyoruz elbette:

https://i.hizliresim.com/nwqadm.jpg
  • kendisinin işini, mesleğini, ne yaptığını bilmem ama yazdıklarının içeriğiyle plaza hayatı yaşayan bir sözde entelektüelin default profilini çizmekte olan postmodernlik kokan bir yazar. böyle düşünmeye devam ederken acaba dememle yazdıklarını biraz daha okuduktan sonra burçlara inandığını görmem de bitirici darbe oldu zaten.

edit: gözümden kaçan bir ufak yazım hatası olmuş. ayrıca hata yapmayı sorun etmem, düzeltilmesi benim için daha iyidir hatta. yavaşça eleştirildiğinde hemen savunmaya geçen insan tavrını bırak ve ana konuya odaklan.
  • tatlım, "entellektüel" değil, "entelektüel" olarak yazılır. eleştiri yapmadan önce lütfen yazım hatalarımızı düzeltelim.*

edit: tmm.
  • nicki gibi çıtır bir yazar :)
    tabii şeker, şirin ve güzel olmasının yanısıra sohbeti de tatlı mı tatlıdır; umarım filmlerden, teorilerden ve kitaplardan konuşacak bolca vaktimiz olur daha. önümüzdeki sonbahar ve kışı önerdiği filmleri seyrederek, yorumlayarak, anlamadığım yerlerde de kendisini arayıp danışarak geçirebilirim aslında. aramak demişken; sesinin de insanın içini ısıtan bir tatlılıkta olduğunu söylemiş miydim? :)
    ayrıca bu sıralar ne kadar içten ve sevgi dolu olduğunu da öğrenmiş bulunuyorum. iyi ki varsın cubuk, hep ol!
  • bu başlık altında ağır eleştirdiğim için pişmanlık duydum. ayrıca bu yazara neden böyle sinirlendiğimi de hatırlayamadım (pucca entrysi hariç). bu yüzden buraya yazdığım bir sürü kötü şeyi sildim. bence haketmiyordu zaten. hemen ardından karanlık bir ajandası olan şerif mardin* hakkında şu entrysi (bkz: #70649787) ile karşılaştım. az bile söylemiş. selamlar.
    tanım: kimseye zararı dokunmayan kendi halinde bir yazar.
  • (bkz: #70283369) bu işi yapan danışman kurumlardan, kırtasiyelere bile “tez yazılır” ilanı verildiğinden haberi olmayanların, yazara dair bir şey bulamayınca sırf eleştirmek için bunu kullandığı, sevgisiz, ilgisiz, nefret dolu yazarımsıların eleştirdiği biricik yazar.*
    işbu entry de bu işsizlere karşı kendimi savunmuş bulunmaktayım.
  • ekşi'de tanıdığım nadir insanlardandır. kadim dostumdur. çok sık buluşamasak da telefonda konuşur dertleşiriz, güler eğleniriz. yüreği güzel, sesi güzel, aurası güzel... daha ne diyeyim ki, candır can. mutluluk yanında olsun, o güzel yüzüne tek an gölge düşmesin. her daim yanındayım, bunu da unutmasın.

çubuğum krakerim, iyi ki varsın.