şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kendisine yazdığım entry'yi gg diye çöpe göndertmiş. oysa "yüksek lisans ve doktora tezi yazılır, şartlarım da şunlardır" diye verilen ilanın gg olarak silinmesi gerekirdi. hayat işte.

  es geçmiyoruz elbette:

  https://i.hizliresim.com/nwqadm.jpg
 • kendisinin işini, mesleğini, ne yaptığını bilmem ama yazdıklarının içeriğiyle plaza hayatı yaşayan bir sözde entelektüelin default profilini çizmekte olan postmodernlik kokan bir yazar. böyle düşünmeye devam ederken acaba dememle yazdıklarını biraz daha okuduktan sonra burçlara inandığını görmem de bitirici darbe oldu zaten.

  edit: gözümden kaçan bir ufak yazım hatası olmuş. ayrıca hata yapmayı sorun etmem, düzeltilmesi benim için daha iyidir hatta. yavaşça eleştirildiğinde hemen savunmaya geçen insan tavrını bırak ve ana konuya odaklan.
 • tatlım, "entellektüel" değil, "entelektüel" olarak yazılır. eleştiri yapmadan önce lütfen yazım hatalarımızı düzeltelim.*

  edit: tmm.
 • nicki gibi çıtır bir yazar :)
  tabii şeker, şirin ve güzel olmasının yanısıra sohbeti de tatlı mı tatlıdır; umarım filmlerden, teorilerden ve kitaplardan konuşacak bolca vaktimiz olur daha. önümüzdeki sonbahar ve kışı önerdiği filmleri seyrederek, yorumlayarak, anlamadığım yerlerde de kendisini arayıp danışarak geçirebilirim aslında. aramak demişken; sesinin de insanın içini ısıtan bir tatlılıkta olduğunu söylemiş miydim? :)
  ayrıca bu sıralar ne kadar içten ve sevgi dolu olduğunu da öğrenmiş bulunuyorum. iyi ki varsın cubuk, hep ol!
 • bu başlık altında ağır eleştirdiğim için pişmanlık duydum. ayrıca bu yazara neden böyle sinirlendiğimi de hatırlayamadım (pucca entrysi hariç). bu yüzden buraya yazdığım bir sürü kötü şeyi sildim. bence haketmiyordu zaten. hemen ardından karanlık bir ajandası olan şerif mardin* hakkında şu entrysi (bkz: #70649787) ile karşılaştım. az bile söylemiş. selamlar.
  tanım: kimseye zararı dokunmayan kendi halinde bir yazar.
 • (bkz: #70283369) bu işi yapan danışman kurumlardan, kırtasiyelere bile “tez yazılır” ilanı verildiğinden haberi olmayanların, yazara dair bir şey bulamayınca sırf eleştirmek için bunu kullandığı, sevgisiz, ilgisiz, nefret dolu yazarımsıların eleştirdiği biricik yazar.*
  işbu entryde bu işsizlere karşı kendimi savunmuş bulunmaktayım.
 • şeker mi şeker, tatlı mı tatlı, akıllı mı akıllı bir yazar. diğer özelliklerini yazmıyorum ekşici piçleri peşine takmaya gerek yok. tüm pozitif özelliklerini geçtim ayrıca hayatımda tanıdığım en komik insanlardan biridir. özellikle gülmekten yerlere yatırmış bakınızlarıyla günümü şenlendirmektedir.
  (bkz: skib bıraktı)
 • çikolata konusundaki damak zevkine güvendiğim muhabbeti güzel yazar. *