şükela:  tümü | bugün
  • bir yazar.
  • bir yazmaz.
  • her gece internetten para kazanma yolları başlığına; " shutterstock'tan para kazanmak " yazan yazar. amacı nedir anlamadım. merakla takip ediyorum.
  • basit hesaplarin adami. ayda 5 ile 25 tl arasi kazanmak isteyenler (ki bu arkadasa gore olaganustu miktarlar) bu arkadasi takip edebilir, linkine tiklayabilir.
  • ıs yapan, insanlari bilgilendiren kisacasi bir seyler üreten insanlara bok atan itlerin nickaltini kirlettigi yazar. sizin haberiniz var mi yüzlerce kisiyi shutterstock hakkinda bilgilendirdim. kac kisi benim sayemde fotografcilik yeteneklerini gelistimeye basladi. lavuklar siz anca gidin iliski basliklarina bakiniz verin, bir boka yaramazsiniz zaten.
  • insanlara yardımcı olur görünüp kendi referans adresini tıklatarak kurnazlık yapmaya çalışan bir yazar.
  • halen kurnazlik deyip bok atmaya calisan yazarlar tarafindan nick alti cöp dolan yazar. lan olum anlamiyor musunuz mal misiniz? bu devirde refsiz link veren mi var? veya ref nedir ne ise yarar bunu bilmeyen mi var? ısteyen refli linkten üye olur isteyen olmaz. ben o kadar yazi yazmisim oraya, karsiliginda tabii ki de refli linkimi koyacagim. ona buna bok atacaginiza defolun gidin siz de yeni bir seyler bulun, deneyin, hakkinda yazin sonra gelip insanlari bilgilendirin. refli linkinkinizi koyun, üye olmazsam serefsizim. bu saatten sonra da nick altimi kirleten bu dangalaklara cevap falan yazmayacagim. ayarsizlar sizi.
  • nickinden kiz olduklarini tahmin ettigi yazarlari taciz eden pustlarin bok attigi yazar. ınsanlari spamci diye yaftalamaktan da kacinmazlar. yersin oyle küfürü lale seni.

edit: bakin türkiye'de alaninda ilk forum sitesini actik. bir suru insan faydalaniyor. o bana bok atan dallamalar gidin gotunuzu avuclayin dürrükler sizi.

anadolu stok forum
  • en sevdiğim yazar <3

üstelikte çok yardımsever.
  • nickaltıma hakaret içeren entry giren şerefsiz oç.