4439 entry daha
  • fragman: yamaç, cumali, sadettin, medet, karakuzular, ekip, çatışma. akıl oyunları, rock vs vs.

dizi: akşın, hatce, karaca, idrisin manita, saadet yenge ve içerde okula başlayan bebesi. bol bol sıradanlık, uzun süre bakışmalar, sıradan olaylar vs vs.

bakın farkettiyseniz sena yazmadım, o bile bi nebze düzeltti kendini, sultan ana deseniz tarık çamdal oldu amk yattığı yerden alıyor maaşı sesi çıkmıyor hadi oda eyvallah ama biz bu diziyi fazlaca beyin fırtınası için izliyoruz yoksa o kadar dert bütün ailelerde var.

acil düzeltilmesi gereken dizi, yoksa asıl izleyenini kaybedip ergen 16- bi dizi olup çıkacak. ha birde şu iki kişinin konuştuğu yazıları duvar yazısı yapmayın amk, biz ilk sezonda anlamlı yazılar olduğu için sevdik o duvar yazılarını.

eyyorlamam bu gadar.
  • utanmadan eşkiyadan alıntı yapıyor birde.
    not:senarist olarak çalışabilirim bu dizide.
  • çukur'da yamaç'ın ağzından eşkiya'nın repliği ile güzel gönderme yaptılar, beni de yıllar öncesine gönderdiler, şu replikte hıçkırıklara gark olmuştum.
  • bir mafya babası hamile kadının yerine geçip hastahanede vartoluyu bekler ah ulan ah bu kadar mı basitti senarist olmak, karaktere hiç bağdaşmıyor.
  • %20' si dizi, %30' u müzik klibi ve %50' si reklam olan tırt yapımı pardon türk yapımı dizi.
  • dizi, bazen izleyiciyi salak yerine koyuyormuş gibi hissediyorum.
  • bir dizi nasıl bu kadar bozar lan. ilk 5 bölüm neree bu amk şeyi nere. amına koymadan bırakın bir şeyi de.
  • bu dizide olsaydım ersoy rolünü oynamak isterdim müthiş bi rol zeki akıllı bi rol
  • adam lal.okuma yazması var.bunlar normal tabi ki.kağıdı okuyor,sonra çeto’ya veriyor.çeto’da okuyup bunu aldığın yere koy,sonra da hemşireyi çağır bize yemek yapsın diyor.hadi diyelim sadiş’e bi şekilde yemek yapmasını söyleyecek,peki çeto o kağıdı tencereden aldığını nasıl anladı da yemek yapmasını söyledi.dizi iyice da vinci’nin şifresi’ne döndü.
4263 entry daha
hesabın var mı? giriş yap