şükela:  tümü | bugün
  • bugün sahalarında fenerbahçe’yi de yenip seriyi 19 maça çıkardılar. doğu akdeniz’in gururu olmaya çok yakın.
  • lagupova diye ukraynalı çok civan bir ablamız var. 19 sayı 13 asistle oynadı fener maçında. takımın hem skor yükünü çejiyır hem de oyun çehresini değiştiriyor. bence kadın basketbol ligimizin en değerli oyuncusu
  • galibiyet serisi türkiye ve avrupa dahil 28 maça çıkmış mersin ekibi. rekorlara koşuyorlar.
  • geçen 2 sezona damgasını vuran yakın doğu üniversitesi'nden finansal destek aldığı bilinen mersin takımı.

bana fazlasıyla yapay geliyorlar zaten.

yine de bu durum başarılarını gölgelemez çünkü gayet iyi gidiyorlar hem ligde hem avrupa'da.
  • bu sezon lig, türkiye kupası ve eurocup'ta yakaladıkları 31 maçlık muazzam seriyi türkiye kupası yarı finalinde botaş bitirdi.
  • mersinin yüz akı
  • dün fenerbahçe'yi 78'e 71 yenen proje takım, salonda canlı olarak izlemek güzeldi. ismini sonradan öğrendiğim chealse gray isimli oyuncuları resmen döktürdü, 41 sayı atmış.

edit: alina isimli oyunlarını ve sevgilisini bireysel hayatları yüzünden gönderdikten sonra bir türü götü toplayamadıkları için fenerbahçe karşısında seriyi 3-1 kaybedip veda ettiler şampiyonluğa, hayır yahu size ne oyuncunun bireysel hayatından sanki memlekette herkes dört dörtlük bir sporcu, takımdaki diğerleri ahlaklı ve efendi, bir bunlar günah keçisi.
  • alina iagupova'nın yollanmasından sonra herkes finalin fenerbahçe'ye kaybedileceğini söylüyordu zaten. zira öyle olmasına sadece bir maç kaldı. fenerbahçe seride 2-1 önde. yarınki maçı da alırsa şampiyon olacak.

dilerim tersi olur ve mersin'e bir kupa gelir ama çok zor.

ben hala hangi ciddi sebeple, bu kadar kritik bir dönemde alina iagupova'nın yollandığını merak ediyorum.

kulüp bir açıklama bile yapmadı.
  • kapanma karar almış diyorlar. şampiyonluğu kaybeden kulüp kapatıyor amk.
  • harcadıkları parayı temin eden yakın doğu gibi şampiyonluk treni kaçınca kepenk indirme kararı alan doğu akdeniz'in gururu olmaktan çok memleketin yüz karası olan basketbol kulübü.