şükela:  tümü | bugün
  • bu yıl 2.si düzenlenecek festivalin tarihleri 10-11-12-13 mayıs 2018. bu kez 4 gün sürecek ve yer yine adana galeria çim alan.
  • mayıs ayını iple çektiren etkinlik. geçen yıl olduğu gibi yine bu yıl çoluk çocuk maaile gitmeyi planlıyorum.

edit:iyi ki kampanya varken kombine falan almamışım. tepkilere bakınca satacak birini de bulamaz mışım. gitmeyeceğim sözüm ona rock festivali.
  • 10 mayıs;
    teoman
    selda bağcan&boom pam
    cem adrian
    yeni türkü
    adamlar
    jehan barbur
    yökş

11 mayıs;
    athena
    manga
    ceza
    can bonomo
    can gox
    sena şener
    kendimden hallice

12 mayıs;
    hayko cepkin
    zakkum
    pamela
    yüzyüzeyken konuşuruz
    umut kuzey
    gazapizm
    ezgi aktan

13 mayıs;
    mabel matiz
    pilli bebek
    moğollar
    pera
    ezhel
    kurtalan ekspres
    kent-della miles

iyi ki geçen yıl pentagram, mor ve ötesi, babazula'ya gitmişim.
  • kamp + kombinenin 110 tl olduğu festivaldir.

bilet
  • olum rock festivali demişsiniz ama bunlar bildiğin türkücü
  • kelimenin tam anlamıyla -affedersiniz- b.k gibi programı olan festival. ceza, ezhel, gazapizm falan nedir? dalga mı geçiyorsunuz olum bizimle? can bonomo diyor mabel matiz diyor ya.
  • moğollar, pilli bebek ve kurtalan ekspres haricinde göze pek bir şey çarpmıyor. üçünün aynı günde olması dışında 4 gün olmasına rağmen olumlu bir liste değil..
  • yine mi festival amına koyim dediğim festivaldir. portakal çiçeği festivali diye bir şey çıkarıp nisanın başına koydular zaten. adına sonra karnaval dediler. bir de bu varmış. şu etkinliklerin içini doldurun içini. sayısı artıyor sürekli, film festivali yapıyorlar 50 yerden ödül almış filme bir de bunlar ödül veriyor. diğer festivallerin ne özelliği var bilmiyorum ama bu kadarının fazla olduğunu biliyorum. bıktık gardaşım festival trafiğinden.
  • gitmek isteğim festival ama yanıma arkadaş arıyorum ekşiden gitmeyi düşünen yazar ve çaylak hanımlar yeşillendirsin yalnız başına festival mi olur lan?

edit: biletimi aldım gidiyorum eğer bir sözlük oluşumu olursa mutlaka haber edin