şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çukurova üniversitesinin öğrencileri tarafından yazılan, oynanan hatta söylenen gayriresmi tanıtım filmidir.

  uyarı: ilk önce şuradaki(#38319330) eki okumanızı tavsiye ederiz.

  çalışan youtube linki

  seçmelerde sorulan sorular:

  -dans etmeyi biliyor musun?
  +hayır, ama koreografi hazırsa çalışır öğrene-
  -sesin nasıldır? şarkı söyleyebilir misin?
  +açıkçası sesime pek güvenmiyorum ama dans içi-
  -şahane şahane, şu tarihte çekimlere başlıyoruz hazırlıklı ol.

  (bkz: marka değerini zedelemek)

  tedbirli edit: "şimdi gençler uğraşmış kendi çapında yapmış" diyeceksiniz ama arkadaş yayınlamadan önce hiç mi izlemediniz allah aşkına. dans etmeyi bilmezsin, şarkı söylemeyi beceremezsin ama bunu bilirsin değil mi? cümle aleme göstermezsin. hele ki kendini değil de bir başkasını veya kurumu temsil ediyorken. bak mesela benim bu şeylerde yeteneğim yok çıkıp dans ediyor muyum? konserde bile arkada elinde içki, sigara dinleyen biriyim lan ben. konser öncesinde çalan elektro müziklerde bile en fazla sağ ayağım metronom tutar arkadaş. he.. becersem ben de yaparım, taşşağını da geçerim. ama işte taşşağını geçebilmek için o kolda da bir şeyler yapabilmen lazım.

  edit: link kurbağa olmuş beyler. youtube'da falan bulamadığımdan geç kaldınız. he.. başkası bulur koyar amenna. şimdi bu video olayını çok karıştırdılar. aralarında bir fark kaldı, o fark da çok güzel oldu. çok da iyi oldu.

  yeter artık demirören edit'i: komşu başlıktan youtube linki de bulundu. link yenilendi. artık kurbağa çıkmıyor ama çıkan, şarkı söyleyen, dans eden şeylerin ne olduğunu anlayamadım.

  demirören düş yakamdan edit'i: video'nun telif hakları ismini gizli tutmak isteyen bir şirket tarafından satın alınmış ve telif hakkı nedeniyle yayından kaldırılmış. fakat link yeniden yenilenmiş, cillop gibi olmuştur.
 • kamu spotu:

  artık nasıl bir ruh haline**** girmişsem başlığı bol "dekolteli" olarak okuyarak 3 dakikanın tamamını büyük bir iştahla izlediğim ve dekolte bulamadığım tanıtım filmidir.
 • klibi tıp fakültesi öğrencileri çekmiş, yani geleceğin doktorları olacak erkekler-bayanlar.

  eee yıllarca oku eşek yükü ile kitabı bir yerden patlak verecek hacı kaçarın yok.

  sonra sağlık sistemi neden bu kadar vasat. ulan adamlar öğrenciyken sıyırmışlar.

  hadi hepsini geçtik de direk upload etmeyin montajdan sonra oturun n'aptık biz diye izleyin lan.

  alternatif olarak
 • 1 dakika 11. saniyede terk ettiğim video.
 • amatör ancak yine de takdir edilesi, zaten adı üstünde bol detoneli,
 • 6 dakika dekolte aratan tanıtım.

  (bkz: çukurova üniversitesi bol dekolteli tanıtım filmi)
  (bkz: yaran yanlış okumalar)

  edit: başlık taşınmış. o yüzden entri anlamsız hale gelmiş. önceki başlık "çukurova üniversitesi bol detoneli tanıtım filmi" idi.
 • kabus gibi olan bu video uykudan kalkar kalkmaz izlenirse bunyeye gun icinde ne gibi zararlari olur beraber tanik olalim.
 • salih abi gibi elimi yuzume kapatip abav dememe sebep olan video'dur.
 • işbu videodaki elemanların doktor olacağını düşününce bu kadar yılı -dile kolay 21 yılı bitiriyorum- boşuna dirsek çürüterek geçirdik hissi uyandırmıştır.
  adanadan bir şekilde giden -genellikle okul için- ve bir daha dönmeyen her bünyede sövme isteği de uyanmıştır. malum adanalıyık.