şükela:  tümü | bugün
 • hayır nasıl bu chuck'yi birleştirip, giydirip, paketleyip tekrar satışını gerçekleştirebiliyorlar hayret ediyorum ya. zaten korkudan komediye evrilmenle karizman çizildi çakicim.
 • sinema gösterimi yerine blu-ray ve dvd seçilmiş. efsane film bununla sınırlandırılmamalıydı. o kadar garbage ortada dolanırken. himsf.
 • (bkz: chucky 7)

  bıçakların efendisi geri dönmüş. şaka maka son filmi fena bulmamıştım, komedi unsurları azalınca rayına oturmuştu. bundan da umutluyum. görünüşe göre ilk üç filmin kahramanı andy de filmde yer alıyor; chucky'yi ise yine brad dourif seslendiriyor.
 • küçük bir incelemesini youtube kanalımda yaptığım chucky'nin yen filmi.

  youtube incelemesi
 • yine komikli bir chucky filmi olmuş. aslında iddialı bir film olmayacağını vizyon için çekilmemesinden anlamıştık ama senaryoyu geliştirip güzel bir korku filmi yaratabilirlermiş; çok fena bir konu sayılmazdı. onun yerine hiçbir açıklamanın olmadığı çerezlik bir film çekmişler.

  --- spoiler ---

  charles her ayininde ruhunu parçalara mı bölmüş oldu, oradaki mantığı açıklamadılar. voldi'nin hortkuluk numarasına mı özendi bir sürü chucky yaratarak acaba? bir de ayinleri eskiden bu kadar kısa sürmüyordu.

  bu arada hastanede ölen ölene ama kimse de polisi arayalım demiyor.

  chucky'lerin kendi arasındaki konuşmalara çok güldüm. bir de tiffany'yi görmek güzeldi.
  --- spoiler ---

  epey eğlenceli bir filmdi.

  edit: bu arada yazmayı unuttum, filmde bir takım göndermeler yakalamak mümkün. "a boy's best friend is his mother" repliği gibi. (bkz: psycho)
 • serinin en kötü filmlerinden biri daha. bunu eski filmlere özlemimden falan söylemiyorum ki öyle bir hayranlığım yok. lakin severim chucky'i, az korkutmamıştır biz küçükken kerata ama şöyle bir şey var, bütçeniz çok çok düşük olabilir, oyuncularınız da iyi olmayabilir lakin ekşi yazarlarından beş kişiyi bir odaya toplasan bundan daha iyi senaryo yazarlar o kesin. izleyici ile dalga geçmek deyiminin somut bir örneği.
 • izlediğim en kötü filmlerden biri. hani derler ya boş vaktiniz varsa izleyebilirsiniz diye, bu film boş vakitte bile izlenmez. bir teması yok, herşey yarım yamalak. korkunç desen değil, germiyor, yeterince iğrenç de değil,komik yapmaya çalışmışlar sanırım fakat komik hiç değil. kesinlikle tavsiye etmiyorum.
 • bombok. sakın izlemeyin vakit kaybı. bırakın hayalinizdeki gibi kalsın bizim kızıl piç.
 • korku veya gerilim beklentisiyle izlenmezse izlenebilir.

  spoiler
  .
  .
  .
  chuckylerin kendi aralarındaki konuşmaları çok sevdim, hele saç konusuna güldüm . devam filmi geleceği kesingibi

  spoiler