• bunu genelde karı dırdırından bunalmış 50 yaş üstü adamlarda görüyorum. iş olmasa bile cumartesi günü şirkete gelen türleri mevcut.
  • (bkz: stockholm sendromu)

gerçi her yer sessiz, yeni mail gelme ihtimali çok az, telefon çalmayacak.. offf yaaa bak şimdi. sözlüğü kapatıp marka ihlaline ilişkin 1876 sayfalık doküman okuyabilirim şu an.
  • inanma seni çalıştıracak. *
  • cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan, çalışma aşkıyla yanıp tutuşan emektar vatandaşların kalbini haz cüzdanını para ile dolduran aktiviteleridir.

cuma iş bitmek üzere... herkes ufaktan montunu giyiyor... bir yanda gülen yüzler diğer tarafta mutlu cümleler... ama siz halen daha masanızdasınızdır. herkes gitse de rahat rahat sesiz ortamda işleri devam ettirsem dersiniz.

bunu gören patron da durur mu yapıştırır yetkiyi.

oh miss. daha sonra da cumartesi gecesi evinde oturup bir sonraki haftanın gelmesini beklersiniz.

hatta cuma fazla mesai sonu eve girip pazartesi iş saatine kadar evden çıkmamak da ayrı bir orgazm sebebidir.

seviyorum çalışmayı!
  • biraz sonra güzide ülkemin, çalışan emektarlarının büyük bir istekle(!) yapacağı aktivite.

eve gidip napcanız çalışın ekonomi nefes alsın. hele istanbuldaki çalışanlar, zaten 2 saat trafik sürecek o 2 saati çalışarak geçirin 2 saat sonra trafik azalacaktır eve gene aynı zamanda varacaksınız.

ben buna trafik-fazla mesai kuramı diyorum. ben diyorsam doğrudur. aksini iddia eden işsizdir.
  • bir de bunun emekli olup okuldan çıkmayan öğretmen versiyonu vardır.
  • japon işçi davranışıdır.
  • (bkz: bdsm)
  • bol dışkı yapıp kalktıktan sonra gelen yine dışkılama isteği gibidir.
    hemoroid var mıdır baktırmalıdır.
    (cumartesi hem de )fazla mesai isteği de
    a sosyal kişilik veya yalnızlık hastalığıdır.
  • (bkz: işkolik)
hesabın var mı? giriş yap