şükela:  tümü | bugün
  • ecayip fotoğraflar çeken biri.
    belki bizden biri olduğu için, belki bizden çektiği için, güzel geliyor bana.
    ama bu fotoğraflarla geliri nasıl elde ediyor bilemedim.
    ha bir de bazı fotoğraflar gerçek olamayacak kadar güzel. efekt filan yapıyorsan gözümden düştün bil cuma!
    ayrıca eşiyle birlikte çalışıyor sanırım.

buradan buyrun.
  • iki gun once theglober diye 2 milyonluk bir instagram hesabi erciyes dagi'ni goren bir fotograf yukledi. cuma cevik yaziyordu.

bi nevsin mengu birde ben takip ediyorum.

gercekten de insan fotograflarinda kaliyor. dogayi taniyor adam.
  • kendisi gibi fotoğrafçı olan eşi merve çevikile beraber dünyayı gezen, gezerken muazzam kompozisyonlar yaratan, bunu da binlerle hiç çekinmeden paylaşan, alçak gönüllü, fotoğraf gözü yüksek fotoğraf sanatçısı.

kendisiyle beraber geçirdiğim üç günlük süreç içerisinde ne denli alçak gönüllü, işine hakim ve sadık olduğunu aynı zamanda, bildiklerini meraklılarıyla paylaşmaktan hiç çekinmeyen bir insan olduğunu keşfettim.

memleketin yarınlarına cuma çevikgibi alçak gönüllü, bilgi ve tecrübelerini paylaşmaktan asla çekinmeyen yetenekli sanatçılar ışık tutacaktır diye düşünüyorum. kendisini tanımanın derin mutluluğu içerisinde buradan kendisini çok güzel yarınların beklediğini söylemek istiyorum.