• kimdir nedir bilmiyorum ama yaklaşık bir kaç dakika önce haberturk ekranlarında, son zamanlarında duyduğum açık ara en talihsiz cümleyi yumurtladı:

"silah kullananlar bu ülkedeki en zeki, en kendini bilen insanlardır, çünkü ruhsat almadan önce kontrolden geçiyorlar."

meşhur bkz'ımız gelsin kendisine:

(bkz: kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan)
  • türkiye'de hangi etnik, dini, siyasi gruplar arasında iç savaş çıkma riski olduğunu, hangi grubun hangi gruba/gruplara katliam yapmasını beklediğini de açıklaması gereken silah satıcısı. ya da üç kuruş fazla kazanacağım diye açıklama yapmadan önce, ettiği lafın nerelere gittiğine iyi bakacak.
  • silahı mı seviyor, sanayicisini mi seviyor üreticisini mi seviyor anlamadığım adam.
    üç kuruş fazla kazanacağım diye piyasaya pompaladığın sevilesi aletlerle seni de sevsinler inşallah.
  • an itibarı ile ne oluyor programında arz-ı endam eden silah tüccarı.
    aynı zamanda eskiden akp kadrolarında siyaset yapmış, koyu bir akp taraftarı.
    bir insanın siyasi seçimi, kişiliği ile bu kadar mı örtüşür? adam resmen silahlanmanın haklılığını anlatmak için kendini yırtıyor, kimseyi konuşturmuyor. üstelik bunları, çocuğu maganda kurşunu ile ölmüş anne-babanın gözünün içine bakarak yapıyor. pes!
    tam bir iyi aile çocuğu*, tam bir akp'li.
  • öldürmek için üretilen bir cihazı kutsallaştıran,

sonra da,

"sonuç ne olursa olsun insan canı kutsaldır ve hiç kimse bir başkasının hayatına son verme hakkına sahip değildir." diyen,

son noktayı da "ben affetmek istemem; ya adalet cana can alır darağaçlarını tekrar getirir ve uygular, ya da ben ve benim gibiler cana can alır." şeklinde koyan, akp aday adayı.
  • 3 çocuk sahibi.
  • twitter'da yarın seçim varmış gibi çalıştıklarını iddia eden diyarbakır milletvekili.

seçimlerin sonucu ortada o zaman ne çalışmışsın ki şimdi çalışacaksın?

bir at yalanı seveyim inananı hikayesi...
  • recep tayyip erdoğan'ı "çağımızın en büyük özgürlük savaşçısı" diye tanımlayan, kendisiyle aynı paralel evrende yaşayıp yaşamadığımı sordurtan kişi.
  • http://www.ntvmsnbc.com/id/25377953
    içinde bulunduğu araç mayın üzerinden geçtiği halde mayının patlamamasıyla ilgili
    "dolayısıyla allah istemediği sürece terör örgütünün yapabileceği bir şey yok" demiş.
    nasıl yani, allah istiyor da mı gaziantep'te küçücük çocuklar ölüyor?
  • " pkk zorla kepenk kapattırıp halkı sokaklara döküyor " deyip bugün kendisi de kepenk kapama eylemine katılmıştır.
hesabın var mı? giriş yap