şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yıllardır eş, dost, akraba tarafından whatsapp yolu ile mesaj saçma görsellerle süslenmiş cuma mesajlarının, artık kesildiğini fark ettiğim durumdur.
    önceden hücresel veriyi açtığımda mesajlar yüzünden telefonum neredeyse donma aşamasına gelirdi, şimdi ise en fazla 1 ya da 2 mesaj geliyor.

sanırım cuma mesajı atanların, benden karşılık görememesinden kaynaklanıyor olabilir, zira kendilerine hiç cuma mesajı konusunda dönüş yapmadım. bunlar da herhalde atayiz olmuş diye düşünerek mesajı kestiler.
  • aynı durumu benimde gözlemlediğim hadise. 3 hafta üst üste mübarek cuma mesajlarına geri dönmezseniz, otomatik olarak teknolojik cuma günahkarı oluyorsunuz ve listelerden çıkarılıyorsunuz. kesin bilgi yayalım.
  • maalesef bende tam tersi gerçekleşen durumdur. yıllar evvel görmediğim akp li birinden ve arkadaşımın babasından iki cumadır mesaj almaya başladım. hayırlısı inşallah.

ama ben cevap yazmadan yapamıyorum ya. mahçup hissediyorum o zaman da kendimi.
  • esnafsan iki aya kepengi kapattın demektir. memursan yakında fetöden kapına dayanırlar geçmiş olsun.