şükela:  tümü | bugün soru sor
 • survivor'a katilmak icin igdir'dan istanbul'a yürüyerek giden adam.
  ilgili haber
 • survivor'a katıldığını kanıtlamak için ığdır'dan istanbul'a, 50 günde yaklaşık 1500 kilometre yürüyerek gelip acun ılıcalı'nın karşısına çıkan ığdırlı adam.

  cumali'nin maceralarını instagram üzerinden yaklaşık 1 aydan fazladır takip ediyor sayılırım. her macerası, her geçtiği yoldan gideceği yere kadar bırakmak isteyenleri ve onları hedefine büyük bir kararlılıkla samimiyetle "yok dayı valla bak yürüyorum ben" diyişiyle reddetmesi.
  bunlar fazlasıyla güzel ayrıntılar.

  survivor her kesime hitap eden bir yarışma programı. gönüllüler takımındaki "gönüllüler" neye göre seçiliyor bilmiyorum ama, cumali akgül, kendini kanıtlamış bir gönüllü. doğu insanının böyle yarışmalarda kendine yakın insanları görmesi, hem yarışmayı izlemeye ve sms atmaya fazlasıyla teşvik edecektir.

  ve son olarak beyaz show programına konuk olarak katılan acun ılıcalı, beyazıt öztürk'ün iknaları sonucunda cumalı akgülsurvivor 2018'de gönüllüler'e davet etti.

  bahtın yolu açık olsun cumali!
 • kendisi asker arkadaşımın 7 kardeşinden biridir. yolculuğa ilk çıktığında, arkadaşımın sosyal medya hesabında paylaşmasıyla gördüm. sonra arada paylaşımlarını gördüm. adam gece gündüz demeden yürüdü. düne kadar facebook sayfasını beğenen kişiler parmakla sayılıyordu. önce yerel medyaya çıktı sonra bir şekilde emeline ulaştı. tebrik etmek lazım.
 • survivor’a girmesi tek kelimeyle imkansızdı aslında da, yatsın kalksın dua etsin yine o beyaz’a. acun’a epey baskı yaptı canlı yayında.

  dört çocuk babası naçar cumali, steroid abilerin, yoga ablaların yanında bakalım neyleyecek? enteresan.

  yarışma başlamazdan beşinci çocuğu da koyar zaten sıraya. yarışmadan kazandığıyla da altı yedi sekiz, artık allah ne verdiyse!
 • buralar degerlenir. surdan bi yer kapalim
 • survivor ahalisinin 2018 yılında epey yazacağı başlıktır. ne kavgalar çıkacak var ya bu başlığın altında. bir teyze vardı adını çıkaramadım şimdi, gelip sabah akşam yazacak buraya. o yüzden ne diyoruz;

  --- spoiler ---

  buraya bakarlar

  --- spoiler ---
 • iş için, aş için, eğitim için değil survivor için yürümüştür. beyaz'ın da gazı ile kadroya alınmıştır. ses getirecek tek özelliği garibanlığı. onunla da fazla tutunamaz.
 • neden survivor'a katıldığını anlayamadığım şahıs sırf yürüdü diye sanırım. acun her seferinde hatırlatıp mazlum gösterip prim yapma "helal olsun çocuğa" dedirterek oylardan gelen parayı cukkalama peşinde sanırım.
 • sana kalırsa benim doğmam hata dedi bir kere takım arkadaşına. tam bir garibanlık mantosu giymiş kürt. başka da bişey demiyorum.