şükela:  tümü | bugün
  • survivor'a katilmak icin igdir'dan istanbul'a yürüyerek giden adam.
    ilgili haber
  • evde 4 çocuğunu bırakıp survivor denen televizyon oyunu için.
    tekrar ediyorum, ilaç, eğitim, sosyal bir hak, daha insanca yaşamak falan için değil.
    televizyon oyunu olan survivor için 4 çocuğunu, karısını bırakıp, 50 gün boyunca yürümüş bir adam.

oyuna alınmıştır, belki de göstermelik alınmıştır.
    insanın hayatındaki önceliklerin ne olduğunu da göstermiştir kendisi.

survivor'dan ilk hafta elendikten sonra, o 4 çocuğuna neyle bakmaya devam edecektir merak konusu.
    gerçi 2 ağlar, fakirim der, sms oyu alır ve kalır 3-4 hafta, millet sever acıtasyon.
  • kendisi asker arkadaşımın 7 kardeşinden biridir. yolculuğa ilk çıktığında, arkadaşımın sosyal medya hesabında paylaşmasıyla gördüm. sonra arada paylaşımlarını gördüm. adam gece gündüz demeden yürüdü. düne kadar facebook sayfasını beğenen kişiler parmakla sayılıyordu. önce yerel medyaya çıktı sonra bir şekilde emeline ulaştı. tebrik etmek lazım.
  • survivor’a girmesi tek kelimeyle imkansızdı aslında da, yatsın kalksın dua etsin yine o beyaz’a. acun’a epey baskı yaptı canlı yayında.

dört çocuk babası naçar cumali, steroid abilerin, yoga ablaların yanında bakalım neyleyecek? enteresan.

yarışma başlamazdan beşinci çocuğu da koyar zaten sıraya. yarışmadan kazandığıyla da altı yedi sekiz, artık allah ne verdiyse!
  • buralar degerlenir. surdan bi yer kapalim
  • survivor ahalisinin 2018 yılında epey yazacağı başlıktır. ne kavgalar çıkacak var ya bu başlığın altında. bir teyze vardı adını çıkaramadım şimdi, gelip sabah akşam yazacak buraya. o yüzden ne diyoruz;

--- spoiler ---

buraya bakarlar

--- spoiler ---