• film için çalışan emekçileri tenzih ederek 1'imi verdim.

daha da beter olsun.
  • ilkini izlemedim, ikinciyi de izlemeyi düşünmüyorum. duyar kasmayı da sevmem ama adam en azından uğraşmış diyerek katılmayacağım kampanya.
  • iyi de niye yapıyoruz böyle bi şeyi diye sormak istediğim kampanya. not: sözlük ne hale geldi? not2: imam-hatipler kapatılsa bunlar başımıza gelmezdi
  • bu ülkenin ayarı yok mk.
  • ya halil söyletmez eğer bunu okuyorsan şunu diyorum sana
    komik biri değilsin tipin yüzünden insanlara komik geliyorsun. illa ben film yapacam diyorsan lütfen insanlara birşey katacak filmler yap belki işe yararsin.
  • uğraşmış yapmış ne amk. sinema bir sanat. her uğraşan film yapıp yönetmen mi oluyor ya da her kitap yazan uğraşmış birkaç sayfa yazmış yazar mı olmuş oluyor sizin için. işte türkiye'deki bu ne iş olsa yaparım mantığıyla hareket edildiği için hiçbir alanda yüksek başarı elde edilmiyor. bir de beğenmiyorsun sen daha iyisini yap diyorlar. adamla osuruk ya da kalın kaş mı yarıştırayım. bir de adam ilkinden para kazanmış 2.'yi yapıyor diyorlar. böyle bir zihniyet oldukça tabiki kazanacak. sinemayı bir sanat olarak görüp de film yapan adamlar beyin yorup bir şeyler ortaya koyunca beynini kullanmadan izleyipte bok atmayı biliyorsunuz ama sadece osurarak yada tokat atarak komedi yapanlar uğraşmış oluyor. hâlbuki durum tam tersi. ama işte türkiye'de en çok izlenen yerli yapımlara bakınca bunu idrak edenlerin ne kadar az olduğu belli.
  • imdb rating listemi kirletecek değilim
  • memlekette sırf kâr ediyor diye film yapılıyor.
    kimse seviyeyi aşağı çektiğinin farkında değil
  • memleket sacma tiplemelerle doldu bu vizyonsuzlar yuzumden.

turk sinemasinda son nokta.
hesabın var mı? giriş yap