şükela:  tümü | bugün
  • 2017 yılı haziran ayında gösterime girmesi planlanan film. halil söyletmez, doğa konakoğlu ve emre keskin gibi isimler rol aldı. senaryosunu cihan berk berkeban kaleme aldı.
  • görür görmez insanın midesini bulandıran bir afişe sahip, berbat olacağına emin olduğum bir film. ama kafadan 1 milyon lira gişesi olacaktır, çünkü burası türkiye.
  • berbat bir film olacağı konusunda sanırım filmi yazan/yöneten/oynayanlar dahil hemfikiriz. lakin bu film değil 1 milyon, 100 bin bile yapmaz. tamam burası türkiye de, o kadar da değil la. yok yani.
  • filmin ne kadar bok koktuğu hakkında öngörülerimi uzun uzun yazmak istemiyorum buraya. ancak böyle bir filmin çıkıyor olması bir yana yanı sıra ece seçkin ve ferhat göçer'in de bu filmde oynayacak olmasından utanç duydum.
  • muhtemelen 4-5 bin kişinin izleyeceği sonrasında kimse izlemediği için sinemaların vizyondan çekeceği film. 2 ay sonra yapımcısı filmi tv kanallarına bile satamayacağı için youtube reklamlarından 3-5 kuruş gelir diyerekten youtube'a yükleyecek.

(bkz: at fava bekle)
  • olm iğrenç ötesi bir şey bu. fragmanı görünce daha net anlaşılıyor.

sinemada da beklenenden çok çok fazla izlenecektir. zira daha 3 saat önce yüklenen fragmanını 100.000 kişi izlemiş ve 15 bin kişi like atmış. dislike atan kişi sayısı ise sadece 695.

vine'dan çıkmış kişiler arasında sadece cem gelinoğlu'nu takdir ediyorum. en sevmediğim ise ilk günden beri bu halil söyletmez. ama fragmanı gördükten sonra, ne bileyim işine bile saygısı olmayan bir kişinin "nasıl olsa keriz çok" kafasıyla yaptığı bir film bu.

ve gerçekten sinemada 1 milyonu devirecek bu film. ve izleyenler öyle 12-15 yaşlarındaki bebeler olmayacak. koçfest kapsamında çalıştığım üniversiteye gelmişti halil söyletmez. orada "etkinliğin bültenini oluşturmak için" ben de gittim. ve koca koca 20 yaşını devirmiş gençlerin anıra anıra çektiği cumali ceber ve diğer videolarına güldüklerini gördüm. halil söyletmez'e mesafeliyim zaten ama orada yayınlanan videoların hepsini ilk defa izlemiştim ve zerre kadar yüzümde tebessüm bile oluşturmadı.

çerezlik filmler olur, bunlarda bir sinema başyapıtı beklemez zaten insan. ama gerçekten cehalete övgü ana başlığı ile çekilen filmler sıkmaya başladı.
  • bu filme para verip gidenin aklını sikeyim. filmi özet geçiyorum;

-sıçmak
    -osurmak

yahu hiç mi utanmadınız içi bu kadar boş bir film çekerken.
  • recep ivedikle ilgili bir entry vardı. halkımızı yansıtıyor comarlik övüyor, genclerimiz de örnek alıyor, bunlar yüzünden böyle kaba, igrenc, cirkin, görgüsüz ve vizyonsuz davranışlar gösteriyor ve yeni nesil bu sekilde aramiza katılıyor şeklinde. bayağı uzun bir entrydi. orda o yazar arkadaş ne dediyse aynısı burası içinde geçerli. maalesef 2017 türkiyesi böyle boktan bir yer ve bunu halil soyletmez, şahan gokbakar gibi adamlar ve siyasetcilerimiz yaptı. tebrik ediyoruz. bu bok cukuruna hizmetlerinden dolayı.
  • recep ivedik serisi ile duraklama dönemine girmiş olan türk sineması cumali ceber filmi ile çöküşünü yaşayacaktır.