şükela:  tümü | bugün
510 entry daha
  • böyle bir neden varsa yine iyidir, nedensizce uyanılmadığına şükredilmesi gerekir. haftaiçi aşırı erken saatte uyanan uykuya da aşırı düşkün bir birey olarak cuma akşamı alışkanlıkla erken uyudum, ve cumartesi sabah 8, ben çoktan uyanıp twitter ve ekşisözlük gündemlerine hakim oldum bile. tekrar uyumaya kalksam bu defa öğlene kadar uyuycam ama bugün planım var normal bi saatte kalkmam lazım. böyle kaldım ne yapacağımı bilmeden. *
  • benim için bugün 07.17 parma-bologna trenine yetişmek ama normal zamanlarda cumartesi sabahı erken kalkanlara saygı duyuyorum fakat asla erken kalkmıyorum.
  • anne babaya kahvaltı hazırlamaktır.
  • doktora öğrencisi olmak, hayatı sevmek, evde filtre kahve olması, spotify gibi sıralanabilecek nedenlerdir.

günaydın.
  • kışın gelmesi, günlerin kısalması, uyku saatini öne çekip uyanma saatini de öne almak.

ayrıca rüyalar da sebep olabilir. rüyamda bu yaşıma kadar tanıdığım neredeyse bütün insanları yani birbirinden çok alakasız bu insanları bir arada gördüm. olaylar olaylar. uçaklar, atlar, düğünler, memleketteki alt komşumuz, pazar yeri, kamp yeri, en sevdiğim akrabam olan kuzenim ve ailesi, liseden üniversiteden iş yerinden ve sosyal alanlardan tanıdığım ve kısacası her yerden arkadaşlarım, diş hekimimi bile gördüm yani. dedim acaba "öleceğim de bunların hepsi vesileyle bir araya mı gelecekler?" tövbeler olsun. erken de kalktım ama şu an çok endişeliyim.*
  • (bkz: erken uyumak)
  • formasyon akşam beşe kadar söyleyeceklerim bu kadar.
  • eşim sınavda görevli. parayı da o alacak. ne anladık bu işten.
  • işe gitmek, sadece pazar günü tatil...
    ama bakıyorum da nedenler hep gezme yatma uzerine..

hayat size güzel..
  • cuma günü kurumda unuttuğu belgeleri almak için erkenden kalkıp kuruma gidip haftasonu komple rapor yazmak için.
207 entry daha