şükela:  tümü | bugün
  • hayatım boyunca uyguladığım eylem. hiç gitmedim cumaya, gitmiyorum çünkü; bi sik olmuyor gitmeyince. beynim gayet sakin, herhangi bir artçı bile olmadı şu ana kadar.
  • vallahi doğru karar, sonra bakkal kapalı oluyor, memurun masası boş oluyor falan. gereksiz yani, haftasonu gidersiniz lan.

madem devleti ve esnaflığı ele geçirdiniz cumayı haftasonuna bırakın.sabah erkenden gidip hutbenizi neyim dinleyin sonra doğru işbaşına.
  • her hafta yaptığım eylemdir.gidip napacam ne güzel aq erkeklerin %90 ı gidiyor keşke daha uzun sürse lan şu meret 10 yıl falan. cuma öğle arası sınıfta kız/erkek oranı artıyor,testosteron kokusu azalıyor,bildiğin refah artıyor lan.daha ne olsun.yaşasın cuma!
  • uzun süredir yaptığım eylem. çok rahatım. gitmeyince allah insanın içine tatlı bir huzur, esenlik ve ferahlık veriyor. size de tavsiye ederim. oldukça rahatlıyorsunuz.
  • uzun zamandır gitmedim gideceğimi de sanmıyorum artık.
  • hutbelerin artık siyasi bir şov olduğundan bu yana birçok kişinin yaptığıdır.
  • cumaya hep giderim ancak 1 yıldır gittiğim her cuma da hutbe sırasında hocayı dinlemek yerine ekşi sözlük okuyorum. daha faydalı bilgiye ulaşmış olarak camiden çıkıyorum.
  • akpden sonra düzenli olarak yaptığım eylem.
  • hayatım boyunca yaptığım eylem.
  • + geçen cumaya gittim.
    – ne zaman?
    + salı. ben hep salıları giderim, daha sakin olur.

(bkz: kaybedenler kulübü)