• bahçeli yine almış eline kalemi çizimler yapıyor. cumhur ittifakını anlatıyor. çatı aday çizimlerindeki cenabetliğin başkanlık seçimlerine aynen yansımasını dilerim.
    seviyor adam çizittirmeyi, kendine bi kalem seti hediye edelim, emekli olup çizittirsin, ülkecek rahat edelim.
  • bahçeli pr'ı.
    (bkz: ben çok ittifaklar kurdum)
  • seçim barajı büyük ihtimal inmeyeceği için mhp'yi olası seçim barajı altı bırakmama projesi.

mhp'nin tabutuna çivi de denilebilir...

(bkz: 2019'da geleceğim devlet güvencesi altında)
  • bazen birisi bir açıklama yapar kimin yaptığını görmezsiniz. ama açıklamalardan şekillerden kimin olduğunu anlarsınız. bu cumhur ittifakı tam da devlet beylik bir açıklama olmuş.
  • bir demet tiyatrodaki cumhur abi ittifaki gibi olmus.
  • mhp den kurtuluyoruz ebediyyen. desteklediğim ve malup olacağından emin olduğum cephe.
  • bir toplulukta birisi bir espri yapar, kimse duymaz, sallamaz. sonra aynı kişi o espriyi bir kez daha yapmaya kalkar, zavallısın gibi bakışlara maruz kalır. durup durup cumhur ittifakı açıklaması yapan mhp lilerin durumu aynen buna benziyor.
  • kendine güvenemeyen ak-mhp genel başkanı devlet bahçeli'nin kendini akp'ye yamama projesidir.

kazanırlarsa benim sayemde kazandık diyecek, kaybederlerse zaten hiçbir sorumluluğu olmadığı için hayatına kaldığı yerden devam edecektir.

tam bir yancı politikası.
  • akp-mhp birlikteliğinin resmi adı.
  • erdoğan-bahçeli evliliğinin sakat çocuğudur. allah anasız babasız küçültsün.
    evliliğin yasal dayanağının olmaması da ayrı bir mesele, çocuk gayrimeşru oluyor galiba(doktrinde piç diyenler de var). yasa değiştirip çocuğa yasal statü kazandırıp aşk evliliği demeleri yakındır.

ortamlarda ittifak dersin kim nerden bilecek koalisyon olduğunu.
hesabın var mı? giriş yap