• son dönemin modası, hükümetin yeni silahı.
    nasıl ki sosyal medyanın her mecrasında de fakto olarak mevcut olan, hatta belki de birazdan bu başlığın altına yazacak olan bir troll tayfa var, bu aralar da özellikle a haber'de sokak röportajlarında kullanılan troller moda. ve bunları ben a haber izleyerek görmüyorum, sosyal medyada bir şekilde maruz kalarak öğreniyorum. organize çalışıyorlar belli.
    orman cini dedenin a haber'de tekrar çıkması ve uzun uzun konuşması, sözlük altyapısında yetişmiş ve tv'lere transfer olmuş genç sağ bek lord eddard stark'ın aynı röportaj serisi içinde konuşması, temel karamollaoğlu'na fetöcü iması yapan cast abla vs. daha bunlardan çok göreceğiz, yeni başladılar, ortamı germeye çalışıyorlar. siyaset konuşan iki zıt görüşlü insan kavga eder hale gelmeye başladı. bu tarz şark kurnazı hareketler de hep bir tuzak içeriyor. gelen tepki üzerinden her an aleyhine kullanılacak argümanlar üretilebiliyor. dikkatli olmalı. bunu sadece muhalif arkadaşlar için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın, hükümeti destekleyen arkadaşlara da söylüyorum. ajan onlar ajan, amarigan ajanı, dinleme onları. ortam gergin, çok sakat var.
hesabın var mı? giriş yap