şükela:  tümü | bugün
  • muharrem ince’nin, demirtaş için hakkari mitinginde söylemiş olduğu ifadedir.
    fetöcü damat tarifesine tanınan bu hakkın bir cumhurbaşkanı adayına tanınmaması haksızlıktır! demirtaş ise bunu espirili olarak “ tüm adaylar birer hafta yatsın, neden hepsini ben yatıyorum” şeklinde ifade etmiştir.
  • (bkz: pkk’lıya da gittik dhkp-c’liye de gittik)
    (bkz: ypg terör örgütü değildir)

ilk mi bu terör, terörist, terörist sevici yakayıcıluğı?

ikiyüzlü utanmazlar, akp ve islam düşmalığı sebebiyle oy verenler inlar ededursun; kendileri de çok iyi biliyorlar ki hdp pkkdır.

gerizekalı taklidi sizleri kurtaramaz. hepinizi çok iyi tanıyoruz. kayıtları sağlam tuttuk, tek tek biliyoruz sizleri. bir ömür boyu vuracağız, tüküreceğiz o kızarmayan yüzünüze.
  • tutuklu, cumhurbaşkanı adayı gösterilirse olur
  • tutuklu ile hükümlü arasındaki farkı anlamayan ya da çomarlığından işine gelmeyip goygoy yapan trolleri gösteren başlıktır.

herkes hüküm giyebilir,ömrünün sonuna kadar hapiste kalabilir.buna bağımsız yargı karar verir ( normal ülkelerden bahsediyorum).bir insan hüküm giyene kadar sokakta gezen herkes kadar masumdur (bkz: masumiyet karinesi).tutukluluk bir ceza yöntemi değildir.hiç kimse 1.5 yıl tutuklu yargılanmamalı.
  • fetöcü hırsız damatlar hemen çıkar ama parti başkanı çıkamaz, çıkarsan da o adam şerefsiz fetöcüler gibi kaçmaz merak etme.
  • muharrem bey'in yanlamadigi bir ataturkculer kaldi. onlarin oyunu garanti goruyor ellaam.
  • düşüncedeki amaçtan bağımsız olarak söylüyorum, seçimi kaybetmeye yemin etmiş bir kişi beyanıdır.
  • bir chp li ince cikisi, hdp liler bile sizin kadar bu olaya cikismiyor cunku biliyorlar bu demirtas aday olduktan sonra degil zaten yaklasik bir yildir icerde cezasini cekiyor daha cok cekecek zaten.
  • yönetim başlığa bi el atsın diye hort. düzeltin be aslanlar. he?

ayrıca ekşiciler başlığa uğramamış... topluca internetleri kesildi galiba yine.