şükela:  tümü | bugün soru sor
49 entry daha
 • azıcık esrimiş gibi geldi bana. biraz da gaza gelmiş sanki. keşke dünyaca ünlü resimleri ile nam salmaya devam etseydi.
 • ınsallah bir daha da gelmez
 • #73490095

  dün akşam uzun aradan sonra iki arkadaşım eşleri ve çocuklarıyla bize oturmaya geldiler.

  muhabbet döndü dolaştı siyasete geldi. birisi şu anda türkiye'nin başında ak partiye ihtiyaç var zor zamanlardan geçiyoruz dedi , diğerinin gözünde malum kişi kayıtsız şartsız mükemmel bir adam...

  birincisine şu anda içinde bulunduğumuzu söylediğin zor zamanların tüm sebebinin ak partinin yanlış dış politikası olduğunu söyledim , ama o tüm dünyanın bizim kuyumuzu kazmaya çalıştığını herkesin amacının türkiye'yi parçalamak olduğunu söyledi.

  ikincisine cemaatin ordu dahil tüm devlet kurumlarına sızmasına ak partinin müsaade ettiğini ergenekon ve balyoz gibi ordumuzu çökerten ve feto cu haline getiren yalanların ak parti döneminde olduğunu , devlete , üniversitelere en çok sızmanın bu dönemde olduğunu , ak partinin bunu engellemek yerine rıza gösterdiğini ne istediniz de vermedik dediğini , daha sonra menfaat çatışması olunca cemaat ile birbirine girdiğini bunun sonucunda darbe olduğunu bu darbede ve ölenlerde ak partinin de suçu olduğunu hatta bunu aldatıldık ve kandırıldık ifadeleriyle itiraf bile ettiklerini , devlette hata yapanın istifa edip hatanın büyüklüğüne göre yargılanmayı beklemesi gerektiğini söyledim.

  ama ikisinin de düşüncelerinde %1 değişme olmadı ve ben o zaman anladım ki türkiye'yi gerçekten çok daha zor günler bekliyor.