• ben bu fotoğrafta, kendine oy vermeyen halkını terörist olmakla itham eden deri mont giymiş birini börüyorum.

(bkz: imam hatipler kapatılsın)
  • cumhurbaskanligindan birilerinin sozluk okudugunu gosterir.

gecen kamuflajli resimleri ciktiginda, sozlukten birileri abd baskanlarinin deri montlu orneklerini gostererek. keske bizim de boyle olsa yazmisti. dilegi gerceklesmis..

soz konusu entry
    (bkz: #73757476)
  • pilotların giydiği siyah deri mont var. ona atıfta bulunulmuş. konu da iha olunca havacı montu giymiş yani.
  • kamuflaj guzel de fotograftaki cumhurbaşkanı degil.

halkın yarısını "sırf hesap vermekle yükümlü olduğu hususlarda eylemlerini sorguladıgı icin" yahut "başkanı olduğu partiye oy vermedigi için" "terörist", "hain", "edepsiz"... ilan eden cumhurbaşkanı mı olur lan?
  • muhalif olacağım diye bir şeyin de bokunu çıkarmayın amk. adam askeri havalanına gitmiş, ona göre askeri üniforma giymiş. bu bir tür gelenektir. devlet başkanları hangi türden askeri birliği denetlerse oraya uygun giyinir. hava kuvbetlerine giderse ona göre giyer. deniz kuvvetlerine giderse ona göre. başkanın aynı zamanda başkomutan olduğunu gösterir. ama muhalefetten anladığı karşıdaki ne söylerse tam tersini söylemek olan teresler anlamaz.

güzel olmuş mont. sadece sağ göğüs üstündeki fors o kadar büyük olmasa daha iyi olurdu bence.
  • reisin ekşisözlüğü takip ettiğini bilmiyorum.neyse kamuflajdan iyi olmuş.beğendim.
  • sadeliği ve omuzlarındaki forsun kattığı hava ile benden tam not almıştır. siyah deri ile o altın yaldızlı fors birbirlerine harika uymuş.
  • taktik ceket bunun adı a dostlar. güzeldir hoştur. biraz mat olaymış iyi olurmuş.
hesabın var mı? giriş yap