şükela:  tümü | bugün
  • alkışlarla yaşıyorum'da görüşmüş bir video. asıl garipsediğim kısım konvoyda 5 ambulans olması. yani gerçekten bu vatandaşa yazık. tamam al ben sana alma demiyorum ama 5 tane nedir allah aşkına? ayrıca aklıma karısıyla avm'ye kitap almaya giden ahmet necdet sezer'i getirmiştir.
  • başı sirinevlerde sonu yenibosnada olan konvoydur. aradaki mesafeye kac araç sığar düşünün sonra ikiyle çarpın zira iki şerit full doluydu.
    ortadoğu kafası kadar iğrenç bir şey olamaz.
    kaynak nerde diyen akperestlerde görsün iste kaynak buralarda
  • 26 araçtan oluşan şöyle mütevazi bir konvoydur. sıradan bir cuma günü asrın liderini camiye giderken görebilir; yolu komple kestiği için kendisini ve ailesini güzel cümlelerle anabilirsiniz.
  • ne kadar büyük olursa ülkenin itibarı o kadar artar.
  • uzun zamandır ankarada yaşıyorum bugün ilk kez bir olaya şahit oldum;

az önce inönü bulvarından kızılay istikametine arabayla ilerlerken, bahçeli alt geçitine girmek üzereyken helikopterle burun buruna geldim. yüreğim ağzıma geldi, yine saldırı var, darbe var sandım. hemen ardından mübalağasız 50-60 araçlı ve motorsikletli konvoyla karşı istikametten cumhurbaşkanı göründü.

anladım ki; ankara’da, darbe gecesini meclise 1 km’den az mesafede, onlarca jet, helikopter gürültüsünü, sonic boom ve kurşun seslerini yaşayan biri olarak simirlerim hala bozuk.
  • konvoy değil konvoycuktur.
    300, 500 bin dolar kredi ile bulup alabilirseniz alın efendim.
    kendi kendini de amorti ediyorsa neden alınmasın.