şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kenan sofuoglu isimli motorcunun aciklamasi

  puhahhahaha bu ne olum?

  +simdi kenan sen bu motor isini pek beceremiyorsun..
  -neden sayin cimhirbiskinim ;(
  +iste paso dusuyosun falan ailen uzuluyor.. sen birak bu hevesi.
  -siz nasil isterseniz sayin cimhirbiskinim

  edit: caylagin birinden muazzam bi espri geldi konu uzerine, "reis sims oynuyor ulke uzerinde"

  ahahhahahahha lan bu nasil espri ne zaman yazdin amk.
 • her şeyin en iyisini bilen yüce cumhurbaşkanımızın isteğini geri çevirmeyen kişi beyanıdır.

  kenan sofuoğlu yatıp kalkıp şükretmelidir, erdoğan ya başka bir şey isteseydi? ucuz atlatmıştır.

  (bkz: sikmeseler bari)
 • birisi istek yerine kariyer noktalar, diğeri* evlenirken nikah memurunun kabul ediyor musunuz sorusuna "... cumhurbaşkanım izninizle" diye müsaade alır. oldu olacak çişe giderken de izin isteyin. öte yandan istifa etmek zorunda bırakılan siyasiler, içeriye tıkılan gazeteciler, gereğini yapın dediği için tutuklanan öğrenciler.. ne âlâ memleket lan.
 • niye milletvekili mi olacakmış dedirten açıklama.
 • ülkedeki çoğu kesimin düşünemediğinin kanıtı olan sözdür.

  sadece bir ağzın söylediklerine bakarak, düşüncelerini şekillendiren insanlar var artık bu ülkede ve bunların sayısı gerçekten çok fazla. osmanlı'nın neden çağın gerisinde kaldığını şimdi daha iyi anlıyorum. insanlar bırak bilimsel düşünmeyi normal bir konu hakkında bile kendileri düşünemiyor.
 • yeni spor bakanı loading..

  gerçi motorcü bir bakan yobaz da olsa iyi olabilri
 • rakibi olan 18- 19 yaşındaki tecrübesiz genç motorcuları sevindiren haber. artık çocuklar düşük klasmanda şampiyon olabilecekler. yalnız kenancım motoru bıraktın diye sporu da bırakmak zorunda değilsin. ilkokul basket turnuvalarında başarılar kazanmaya devam edebilirsin.
 • adam o kadar kabullenmiş ki durumu, kariyerinden bahsederken biz diye konuşuyor. kariyerimizi bitirme kararı aldık. keşke kenan sofuoğlu da aynı şeyi isteyebilseydi.

  tanım: kariyerin kendisine ait olduğunu bilmeyen kişinin beyanı.
 • bir (bkz: kenan sofuoğlu) söylemi.

  tamami ise şöyle
  --- spoiler ---

  ınstagram hesabından bir açıklama yapan kenan sofuoğlu, yarış kariyerini noktaladığını duyurdu.

  kenan sofuoğlu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

  "cumhurbaşkanımın isteği üzerine yarış kariyerimi noktalıyorum! bu hafta sonu italya'da 'jübile' yapma kararı aldık. son zamanlarda yaşamış olduğumuz sakatlıklar, ailemin korkuları ve cumhurbaşkanımın artık bırakmam gerektiği talimatı düşündüğümden erken bir zamanda bu kararı almamıza sebep oldu. gözüm arkada kalmayacak çünkü ülkemizi dünya arenasında temsil edecek sporcular yetiştirdik,şanlı bayrağımızı onlara teslim ediyorum.20 yıl önce başlayan kariyerimizde hayalim dünya şampiyonalarında yarışabilmekti şükürler olsunki rabbim bize 5 kez şampiyon olmayı nasip etti. bu şampiyonlukları almamızda çok kişinin emeği var! bizi bu yolda destekleyen ve dua'larını esirgemeyen herkese teşekkürlerimi sunarım.yarıştığım takım ve sevenlerim için 12-13 mayıs italya'da jubile yapacağız!"

  --- spoiler ---