şükela:  tümü | bugün
  • ben de varsa bir atarax duanızı alırım.
  • emin olunki sayın cumbabamız fosur fosur uyuyordur.
    siz öyle mesajlar ile uğraşacağınıza sabah kalkınca önce aç karnımızı nasıl doyuracaz onu düşünün.
  • biz 2001'den beri uyuyamıyoruz, 10 gün nedir ki?
  • savaşa girmek istemiyorsa niye '' fetih '' suresini okumamızı istemiştir, anlam veremediğimdir. var mı bilmem ama ''sulh'' suresi veya ne bileyim '' huzur '' suresi veya duası okumamızı istese daha bir ' amaca yönelik' olmaz mıydı?

edit: arkadaşlar uyardı, fetih; ferahlık, başarı anlamında da kullanılıyormuş.
  • saçma mesaj!

uyuyamıyorsa yine birileri gözünden düşmüştür, başını nasıl yiyeceğini düşünüyordur.
  • (bkz: #64822534)
  • ülkemiz üzerinde oynanan oyunları herkesten daha iyi biliyor mit ile direkt temasta inanın öyle şeyler duyuyordurki almanya kayse saldırısında ajanlarıyla pkk ya yardım etti ingiltere ajanları bjk stadının ordaki patlamayı uzaktan kumandayla gerçekleştirdiler gibi gibi örnek olabilecek şeyler duyunca ve bundan sonra üstünüze oynanacak diğer oyunları az çok hayal edince bende uyuyamazdım. adam boşuna milli seferberlik ilan ediyorum demedi...ileriki dönemde bizi natodan çıkarabilirler ülkemize operasyon bile yapabilirler allah yardımcımız olsun.
  • uyusun da bidaha hiç uyanamasın inşallah
  • artık eminim ki bu mesaj yoluyla dua isteyenler kesin prim usûlü çalışmakta. her konu hakkında bir de sayısını da belirterek dua siparişi veriliyor.

geçenlerde anneme geldi bir tanıdığından mesaj. "halep'teki kardeşlerimiz için şu kadar adet okuyun" diye. kadını arayıp "siz salak mısınız ayşen hanım ? kendi memleketimiz kan ağlıyor ne halep'i?" deyip suratına kapattı kadının. anam benim anam.