şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ozellikle teroristin alcakca kalkismasinin basarisizligi sonucu ve ardindan gelen ohal karariyla ben de aniden filizlenen durumdur.

yillar sonra ancak yavuz sultan suleyman, kanuni sultan selim padisahlarimizin saglayabildigi birlik beraberligi ulkemize getiren cumhurbaskanimizi en cok sevenin benim olmamdir.

bas kumandanimiz paralelcileri kis kivrak yakalayip ulkeyi darbenin boyundurugundan, teroristin postalindan kurtardi. ohal de allah onu basimizdan eksik etmesin.

bu arada sozlukte fethullah gulen i en cok benim sevmem basligi yokken cumhurbaskanimiz icin actigimiz bu basligin dolmasi yureklerimizde filizlenen, gonul tellerini titreten bu sevginin tezahuru degilmi sevgili kralcilar?

edit: imla. imla derken bitisik yazilmasi gereken de'leri ayirdim, ayri yazilmasi gereken mi'leri birlestirdim. ne olur neolmaz.
  • (bkz: hüloooğğğ)
  • ıett bünyesinde çalıştığı günlerden beri derin bir muhabbet beslediğim sayın cumhurbaşkanımızı en çok benim sevdiğimi hatırlatmak isterim. kendisi ve sevgili emine hanımefendiye derin saygılarımı sunarım.

ohal devletimize ve milletimize hayırlı olsun. *now playing dombra*
  • uzun zamandır platoniği olduğum için en çoook ben seviyorum. kendisinin 84. zevcesi olmayı rabbimden diliyorum.
  • fakirpislik06 buradayken tartışmaya kapalı polemiktir. buyrun ispatı: http://i.hizliresim.com/l3j71j.jpg
  • - bilal'in çok zeki olduğunu söylemiş miydim?
  • sizin ağzınızdan çıkanla kulağınızın duyduğunun aynı şeyler olmadığının farkına ne zaman
    varacaksınız acaba? tamam siz de seviyor olabilirsiniz ama en çok deniyorsa orada bir durcan
    hacı orada bir durcan ismail nerde diye sağına soluna bakcan bi.
  • geçen gece birine, sırf adı recep diye, usulca yaklaşıp dibine, "seni başkan yaptıracağız!" dedim.

ıstırırım yalarım. çok severim. telefon müziğim de "reeeee ceeeeeep tay yiiiii
    per dooooo ğaaaann" diye çalıyor. bu konu burada biter bence.
  • saçma bir iddia.

yav bende ellerinizden öper 6 çocuk var. isimleri sırayla;

ı - love - you - recep - tayyip - erdoğan

nokta!
  • kendimden başka kimseye yakıştıramayacağım aşk-ı lahuti söz. allah bağışlasın iki tane erkek evladım var, bekurinin adını recep tayyip, ötekisini de tayyip recep koydum. eşim hamile, üçüncüye isim arıyoruz şimdi. amerika'nın giriveye soktuğu islam dünyasının kurtuluşu vaziyetinde parlayan cumhurbaşkanımızın feyyaz ismi şimdilik her iki evladımı da işlerinde muvaffak eyledi, allah kendisini başımızdan eksik etmesin, allah yar ve yardımcısı olsun.