• recep tayyip erdoğan'ın dolara karşı ürettiği çözümdür. tam olarak açıklama şu şekilde: "yastığının altında döviz olanlar gelsin parasını altına dönüştürsün, gelsin parasını tl'ye dönüştürsün. türk lirası, altın değer kazansın."

(bkz: kriz beni teğet geçmedi)
  • yapsın tabi hobi olarak yine yapsın da ulan millet aç aç para yok kimsede olmayan paranın neyini bozsun?
  • milletin bu talebe nasıl cevap verdiği çok rahat görülebiliyor.

bu işler facetime'dan tankın üstüne çık demeye benzemez. şu dakikada tanka çık dese eski ilgiyi göremeyebilir.

dolar bozdurun yerine bundan 3 ay önce faizi yükseltin dese idi şu an dolar 3'ün altında idi.

şu an istese de doları 3'ün altına indiremez.

haydi kendisini çok seven milleti, bozdurun dolarları ama dikkat edin düğünde havaya attığınız sahteleri değil.
  • (bkz: saray'ı sat) diyerek karşılık verdiğim çağrıdır.
  • döviz bürolarının önünde dolar bozdurmak için bekleyenleri görmek istiyorum, bakalım kim bu çağrıya kulak verecek görelim.
  • kriz yok diyenler için resmen senin adamın gol diyo minvalinde bir açıklamadır. hepimize geçmiş olsun. ilk ağızdan teyit edilmiş oldu. işin en kötü yanı mevcut durum için hiç bir hazırlık yok tüm yük yine vatandaşa biniyor.
  • ver de bozduralım ameno! var da mı bozdurmuyoruz?

cb açıklamasıdır!
  • napcan bütün dolarları sen mı satın alcan
  • reislerinin bas bas yardım çığlığı atmasına rağmen hala doların düşmemesi akçomarların elinde dolar olmadığının kanıtıdır.
    akçomarlar ulan dolarımız yok reis bozdur diyor gidip dolar alalım sonra bozduralım bari diyor olabilir.
hesabın var mı? giriş yap