şükela:  tümü | bugün
  • dolar kuruna doğrudan etki eden durum.

dünya'nın başka bir yerinde oluyor mudur bilmiyorum ama sayın cumhurbaşkanımız neredeyse her gün canlı yayına çıkıp miting kıvamında konuşma yapıyor. yine alakası var mı bilmiyorum ama sayın cumhurbaşkanımız konuşmaya başladığında dolar çıkıyor, konuşması bitince duruluyor. çok garip.
  • - senin de çanta çanta dövizin olsa bu kadar çok konuşmaz mısın kanki?
  • facetime'la koltugunu kurtaran adamdan beklenen davranistir.

adam dediysem lafin gelisi.
  • gayet kabul edilebilir bir durum.

keşke benim de böyle bir hakkım olsa da metro da yaşlılara yer vermeyen suriyeli leri azarlayabilsem.
    keşke 2 km geride olduğu halde arsızca sellektör yapan bmw li görgüsüze haddini bildirebilsem.
    fırından sıcacık ekmek çıktığı halde yüzsüzce en soğukları torbaya dolduran fırıncı hakkında görüşlerimi tüm vatandaşlarla paylaşabilsem.
    pazar torbasına çaktırmadan ezilmiş domateslerden koyan tatlısu çakalını ifşa edebilsem

ne güzel lan canın çektiğinde çağır televizyon kanallarını zaten adamlar kapıda bekliyor seve seve canlı yayın yapmaya hazırlar.

adama ülke babasından miras kalmış olsa bu kadar hoyratça davranamazdı, alın teri var, ülkeyi facetime ile 2. kurtuluş savaşına ikna edebildi.