şükela:  tümü | bugün
 • t: toplam maliyeti 30 milyon lirayı bulan organizasyon. erdoğan'ın seyircisiz konserlere ödediği para şeklinde açılan başlığın bu olayı anlatması yetersiz olacaktır. organizasyonda polat yağcı'nın sahip olduğu --akp organizasyon şirketi-- poll production sanatçıları yer almıştır.

  organizasyonun demet akalın'ın geçim sıkıntısı çekmesi sonrası gerçekleşmiş olması da manidar.

  "ortaköy ile kuruçeşme arasında, istanbul boğazı’nın kıyısındaki köprü manzaralı otoparkta mayıs ayının ortasında hummalı bir çalışma başladı. iş makinelerinin birinin çıkıp diğerinin girdiği geniş otoparkta çok büyük bir sahne ile ses ve ışık sistemleri kuruldu.

  ancak cumhurbaşkanlığı forsu olan sahnenin karşısında seyirciler yoktu. dışarıdan görünmemesi için de çevresi brandalar ile kapatılarak cumhurbaşkanlığı tarafından “evde kal konserleri” düzenlendi. ajda pekkan, sinan akçıl, alişan, hakan peker, funda arar, demet akalın, mustafa ceceli, sibel can, zerrin özer, muazzez ersoy’un aralarında bulunduğu 60 isim seyircisiz konserler verdi ve kayıt yapıldı.

  bu konserler cumhurbaşkanlığı iletişim başkanlığı’nın youtube kanalında 8 haziran’dan itibaren bir ay boyunca her akşam saat 21.00’de yayımlanacak. organizasyonu düzenleyen polat yağcı, cumhurbaşkanı erdoğan’a yakınlığı ile biliniyor."
  kaynak
 • milletten para topla,
  unutulmaya yüz tutmuş şarkıcılara milyonlar harca,
  bu kişiler vatan severse ,ücretsiz konser versin.
  cumhurbaşkanına kim bu aklı veriyorsa hain o dur.
  o kişi kimse ondan kurtulsun.
 • o paraya tem teşekküllü lise yaptır üni yaptır. oğlum bir ülkeyi kalkındırmak çok mu zor amk ya. şu paraları duyunca sinirlerim zıplıyor adeta, sakin kalamıyorum.

  t: hiç bir sike yaramayacak israf.
 • koronavirüs salgını günlerinde “biz bize yeteriz” sloganıyla vatandaşlardan bağış toplanmaya devam edilirken cumhurbaşkanlığı, istanbul kuruçeşme’de boğaz’a sıfır olan otoparka dev bir sahne ile ses ve ışık sistemleri kurdurarak seyircisiz konser çekimleri yaptı.

  sadece sahne için 1.5 milyon tl harcandığı iddia ediliyor.

  organizasyonun toplam maliyetinin ise 30 milyon lirayı bulduğu öne sürülüyor.

  (bkz: zanzibarda tasarruf bilinmeyen bir kavramdır)
 • adı halk konseri. gözler hiç olmazsa birini aradı ama adı geçmiyor. yine yandaş türkücülere, popçulara, atanamayan şarkıcılara gitmiş paralar.
  (bkz: haluk levent)

  bir 10 lira daha ateşlesek haluk levent'e de bir yer verseniz başkanım?
 • gündem olmamasıyla şaşırtmış konserler zinciri
 • (bkz: israf)
  bir vatandaş olarak, hakkımızı helal etmiyorum. sanatçı diye ismi geçen züppe tayfasına da.
 • sen konser verme biz evde daha çok kalırız.

  arkadaş iban atıp konsere mi para toplattık şimdi. saray soytarıları için bu kadar paraya yazık değil mi?

  youtube linki verip çalma listesi yapın beleşe gelsin.
 • bir yanda bağış topla; bir yanda ücretsiz konser ver.

  enteresan uygulamalar kendi içinde de çelişiyor; madem paraya ihtiyacınız var konseri parayla yapın. bu sanatçı mıdır şarkıcı mıdır nedirler onları beğenen de ödesin parasını izlesin.