şükela:  tümü | bugün
  • ciddi ciddi chp'nin içinden bazılarının muharrem incenin kazanmasını istemediğini tahmin ediyorum da bu biraz mızrak çuvala sığmıyor durumu olmuş sanki.
    reis nedir allah aşkına? bari "tayyip bey" de, ya da "sayın cumhurbaşkanı" de.
    bir "hiç bir sorun yok" diyor ilginç vallahi.
    bağlantı

düzeltme: başlık aslında "cumhurbaşkanlığı'nda reis'e oy verebilirsiniz hiçbir sorun yok" olacaktı.
  • eregli’de geciyor olay. su tarihi olaylari zaman yer olmadan sadece kendi dogrulariniza gore degerlendirmekten ne zaman vazgececeksiniz?
    hepimiz okuduk hepimiz hemsericilik vs gibi islerin sacma oldugunu dusunuyoruz ama ise yariyor birakin adam siyayi manevrasini yapsin.
    oyle kadikoy bebek’ten konusmayla olmuyor anadolu yoksa ne guzel istanbul be!
  • bu alemde tek reis, muharrem reis.

bu millete hizmetkar olmaya geldik deyip de saraylarda yaşayandan reis olmaz.
  • ben de reis'e oy verecek bir seçmen olarak yazıyorum. vekil adayı gayet güzel siyasi bir hamle yapmış tebrik ederim. muhtemelen esnaf biz reis'e oy veririz dedi , vekil adayı da gülerek diğer oy a talip oldu. bunun benzeri genelde yerel seçimler de olur.
  • benim güsel abim noyuy ikiye böyeyim oylarımıcı canım abim. bu nedir ya baştan yenilgiyi kabullenmiş adam zaten. diyo ki zaten yenilicez bari yarısını verin oyların. sen inanmazsan ben sana nasıl inanıp oy veririm? muharrem ince gibi 10 tane adam olsa partide zaten size gerek kalmazdı ama işte...
  • chp'ye oy vermemek için çok güzel bir sebep. zaten ittifak var, ittifakın diğer üyelerine gönül rahatlığıyla oy verilebilir. bu adamlar bitik çünkü.
  • içeriğinde hiç bir sorun olmayan, çomar muhalifleri kızdıran haberdir. adam "reisten vazgeçmem" diyen akpartiliye ne diyecekti ya? "bari milletvekilliğinde bize ver" diyor. yemin ediyorum yıldım, sağcısı da çomar, solcusu da çomar bu sözlüğün.
  • valla ben beyefendinin dediğinin tam tersini yapmayı planlıyorum.

cumhurbaşkanlığında muharrem ince'ye, milletvekili seçiminde de iyi partiye oy vereceğim.
  • muharrem yükseldikçe kılışlar kılıçları çekecek gibi görünüyor. bu kadarını tahmin etseydi aday yapar mıydı onu.

chp'liler in bir çoğunun cb işinde selo'ya kayması tesadüf değil. muharrem chp'yi iç savaşa sürükleyecek gibi duruyor.
  • siyaset bu kadar gerçekçiliği kaldırmaz. yoksa kılıçdaroğlu da biliyordu %40 alamayacağını. birazcık sayın perinçek'i örnek alın.