şükela:  tümü | bugün
 • türk askeri'nin nasıl resmedildiğine özellikle dikkat edilmesi gereken afiş.

  türk askeri'nin itibarını üstelik milliyetçi geçinen bir kesimin de desteğini alarak iki paralık ettiler. kadim harp okulları'nı kapatıp bu şekilde bir askeri eğitim sistemine geçtiler. türk toprağı olan süleyman şah türbesi'ni apar topar kaçırdılar. teröristle masaya oturup, dağdan törenle terörist indirdiler. ışid terör örgütünü "bir kaç öfkeli genç" şeklinde nitelendirdiler. dış politika; gereksiz külhanbeylikleri sonrası yapılan geri viteslerle devam etti. ve halkın neredeyse yarısı dünya lideri olduğumuzu düşünüyor.

  şuanda yıkılmakta olanların umarım geri dönüşü olur. umarım halkın büyük kısmı kandırıldığını anladığında her şey için geç olmaz. umarım mustafa kemal atatürk'ün türkiye'sini geri getirebiliriz.
 • herkese terörist diyenlerin, askerin ağladığı resim ile propaganda yaptığı afiştir. akpli olmak bunu gerektirir.
 • ataturk'un;

  "orduya dusmanlik, dusmana askerliktir."

  sozunu animsatan afislerdir.
 • her ne kadar darbe olayında otomatikman askerler rol almış olsa da ( olaydan bihaber masum erleri darbe teşebbüsü yapanlardan ayırmak lazım ) afişlerde askerler yerine tank f16 vs gibi figürlerin kullanılmasının daha uygun olacağı kanaatindeyim.
 • 2226 yıllık şanlı türk ordusunu ayağa düşürdünüz orospu çocukları.
 • darbecilere atıfta bulunup bulunmadığı anlaşılamayan afiştir. o üniforma türk askerinin üniformasıdır, dolayısıyla türk ordusunu temsil eder. yaratılan algı apaçık ortada. bir kere de kıvırmayın ya!
 • (bkz: skandal)

  ustelik resimdeki askerler gencecik cocuklar.
  bir tane rutbeli bile yok. aferin size...
 • en hafif tabirle beceriksizlik eseridir, izan eksikliği sebebiyle önü arkası düşünmeden hareket edilerek hazırlanmış intibaı uyandırmaktadır.

  asker peygamber ocağıdır, 28 şubatta dahi ordusuna küsmeyen millet yine küsmeyecektir. üç beş hain sebebiyle tüm ordu zan altında bırakılmamalıdır. o ordu ki içinde meclisi bombalayan hainler olsa da ömer halis demir'ler de vardır.
 • bu hızla devam ederlerse 5 - 10 seneye türkiye hem askeri, hem ekonomik, hem de sosyolojik anlamda işgale hazır hale gelir.

  tecrübesiz, hırpalanmış ve eksik askeri kadrolar, ekonomik olarak darboğaza girmiş bir ülke ve kendi içinde parçalanmış bir halk.

  bu afişler de bu planın bir parçasıdır bana göre.
  ıçinde fetöye ait hiçbir şey yok. sadece askeler var.

  edit: dış güçler, abd, almanya, ingiltere, cia, fbi vs vs?
  neredeler?
  ben yardımcı olayım burdalar
 • turk askerlerini esir aldiniz hemi? aferin size araplar. ama bu is burada bitmez. o kullandiginiz turk bayraginin kiymetini bilen nice insan var. az bekleyin siz.

  simdilik kendiniz caldiniz, kendiniz oynuyorsunuz ancak uyanacak cok insan var be.

  tanim: cakma araplari sevindiren dandik bir afistir.