• madem hiçbir şey değişmiyordu andımızı neden kaldırdınız o zaman diye sordurtur.
  • gözlerin mehmet bahçeli'ye döndüğü vahim açıklama.
  • 17-25 aralık’tan beri malum kişinin türkiye’deki en zor durumda olan kişi olduğu değişik ortamlarda ifade ediliyor.

bence en zor durumda olan kişiler aklı, vicdani kanaatleri ve rezil siyasal ortam arasında sıkışan kişiler.

ibrahim kalın’ı severim, 3 kitabını ve enine boyuna türkiye başlığı ile yayımlanan röportaj tarzı bir çalışmasını okudum.

ibrahim hocaya bakıyorum: adam istanbul üniversitesi, malezya, abd’de filan bilimsel çalışmalarda bulunmuş aydın bir bilim adamı.

bir de rezil siyasetimize ve yaptığı açıklamalara bakıyorum, yani üzülüyorum.
  • mhp ye oy veren milliyetçilerin iyi okuması gerken bir başlık. akp nin türk düşmanı, ümmetçilik adı altında arap milliyetçiliğini yücelten bir ideoloji içinde olduğunu zaten hep biliyorduk. ama mhp nin bu partiye stepnelik yapması da sizin yüzünüzden. lütfen kendinize milliyetçi diyorsanızda bundan sonra arap milliyetçisi diyin artık.
  • işlerine gelmeyen hangi konu olursa olsun "bu tür bir konuda tartışmaya girmeyi doğru bulmuyoruz."
    lan harbi buldunuz yemyeşil,sahipsiz bir mera, sabah akşam koyun otlatıyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap