şükela:  tümü | bugün
  • metin feyzioğlu'nun söylemediği lafı haber yapmasıdır.

ilgili video burada, tsk her imkan ve şartta sivilleri korur diyor. https://twitter.com/…tatus/1183089640204591105?s=19

cumhuriyet gazetesi ise bu art niyetli tweet'i atıyor.
    https://twitter.com/…tatus/1183076180079054848?s=19

cumhuriyet'in de geldiği nokta bu, sezgin tanrıkulu ve canan kaftancı gibileri görmezden gelip metin feyzioğlu gibi vatanseverleri karalamak.
  • milli olan her şeye herkese karşı olan paçavra bir gazetenin haberi.
  • akp için akp'den daha çok çalışan sözde gazetenin son icraatı. şaşırtmadı.
  • olmayan iftira. gayet 2 saat önce söylediklerini yazmış. metin de zaman kaybetmeden "fetö pehaha bana saldırıyor" diye aktrollüğünü göstermiş.
  • yahu ben bu ülkenin kominist takımını anlamıyorum elin solcusu marksist ideoloji diye milli üniter devletini kurmaya çalışıyor bizimkiler bunun peşinde. gidin azcık mirsaid sultangaliyev falan araştırın. toroslardaki ezilen yörük köylülere kaz dağlarında tahtacılara manavlara bakın elin köylüsü köylü de bizimkisi burjuva mı?
  • programı seyrettim. gazete adı altında olan cumhuriyet gazetesinin attığı twit alakası bile olmayan bir söz.

"uluslararası hukukta herhangi bir saldırıda karşıdaki terör örgütleri veya devletler sivilleri kendilerine karşı kalkan olarak kullanıyorsa saldırıya uğrayan devlet sivillerin hayatını korumak zorunda değildir minvalinde söylüyor. buna rağmen türk silahlı kuvvetleri hayır diyor bana uluslararası hukuk sivillere gerekirse zarar verme hakkını tanıdığı halde ben şehit olmayı göze alır sivilleri korurum diyor." adamın dediği bu.

bir gün gazetesi ne ise cumhuriyet gazetesi odur. bir gün gazetesinin light versiyonudur.
  • sen bizimle taşak mı geçiyorsun birader? feyzioğlu lafı söylemiş mi? söylemiş. hukuksuz mu? hukuksuz. yanlış mı? yanlış. "ordu suriye'de sivillere saldırıyor" diye bir haber mi çıkmış cumhuriyet'te de iftiradır diyorsun? neyse ki silahlı kuvvetler sizin boş hamasetinize prim vermiyor da kanmıyor bu saçma sapan laflara.
  • metin feyzioğlu demiş ki, terörist sivil arkasına saklanmasına rağmen, tsk kayıp vermek pahasına sivillere asla dokunmuyor.

ama cumhuriyet gazetesi alıp bunu manipüle etmiş.

nerede uğur mumcu'nun cumhuriyet'i...
  • söylediğini daha doğrusu söylemek istediğini yazmış. ortada iftira vs yok. zaten bunu söylemek istemiş. asıl bursa cumhuriyet gazetesine iftira atılıyor.