12483 entry daha
  • soyledikleri gibi suriyeli'leri ulkelerine gonderme gibi bir hedefleri olduklarini hicbir sekilde dusunmuyorum.
  • iki boksör ringdedir. birisi habire sert darbelerle yere düşmektedir. üstün olan şımarmıştır, seyirciyi aşağılayarak sinir eder.
    seyirci bitmiş halde olan boksörün pes etmesine izin vermez. zayıf boksör mücadele edebilecek hale gelir. güç seyircidedir.

sözün özü seçim başarısında özgür özel, ekrem imamoğlu, genel olarak parti kendine pay biçmemeli. aksine chp o kadar beceriksiz davrandı ki halk el koydu.

hani bir arkadaşınız bulaşık yıkıyordur veya yemek yapıyordur. o kadar beceriksiz yapıyordur ki, "sen kenara çekil ben yaparım" dersiniz. halk size yardım etti, siz madalya takılacak bir deha göstermediniz.

mesela seçimde chp'ye oy verdim ama neden verdin deseniz, chp'den kaynaklanan tek bir neden yok:
    -özgür özel, ekrem imamoğlu mu hayranıyım?
    -chp'nin yaptıkları söyledikleri çok mu umut verici?
    -bld. başkan adayı mı iyiydi?
    hayır.
    oy vermemin nedenleri var ama o chp dışı nedenler.

umarım kerameti kendilerinde görmezler. zira bu şekilde olursa birkaç gündür yapılan hatalar yolun sonunu iyi göstermiyor.

lafım özgür özel, ekrem imamoğlu ve genel olarak partiye, son seçimlerdeki başarı şöyle yaptık da oldu, böyle yaptık da oldu diyebileceğiniz bir şey yok. gerçeğin aynasına bakın.
hesabın var mı? giriş yap