şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
9498 entry daha
  • maalesef başarılı bir muhalefet değildir.son 3 senede güzel işler yapmıştır, katılıyorum.ama mesele akp'yi en güçlü olduğu zamanlarda eritmektir, dolar 8 lira olduktan sonra ben de eritirim.çok büyük iki tane yanlışı vardır.biri,7 hazırlan sonrasında meclis başkanlığını kaptırması, diğeri hdpli vekillerin dokunulmazlıklarının kaldırılmasına evet demesidir.bu iki olay akp'nin gidişini uzattı kuşkusuz. maalesef affedilebilecek hamleler değiller.inönü muhalefeti nerde, akp erimesine rağmen oyu artmayan chp nerde...
  • adının ulusal güvenlik sorunu partisi olarak değiştirilmesi gereken parti. şu rezilliğe bak arkadaş. pkk'nın talimatlarıyla hendek operasyonlarının engellenmesi için toplumsal baskı oluşturmaya çalışan sözde akademisyen bozuntuları için yapılan övgüye bak. ülkenin güneydoğusunda silahlı bir kalkışma olmuş ve buraya müdahale edilmesin diyen orrrospu çocukları bu ülkenin en cesur en namuslu insanlarıymış. nasıl bir akıl tutulması ulan bu.
  • son altı ay içinde teşkilatlarında 33 taciz ve tecavüz olayı yaşanan siyasi parti.

33. tecavüz olayı (bkz: 16 yaşında çocuğa tecavüz eden chpli başkan)
  • her şeyiyle çok zor bir parti. destekçisi, desteklemeyeni herkesin bir görüşü var bu parti hakkında.

partinin görüşü şu olmalı, bu olmamalı. başka hiçbir parti için bu seviyede bir tartışma söz konusu değil. istediğin partiyi yönetebileceksin deseler bu partiyi hayatta seçmem.
  • tecavüz kepazeliğiyle umarım kendini bitirir bu parti bozuntusu. chp iki dönemde chp olmuştur:

1. atatürk'ün kurucusu ve başkanı olduğu zaman
    2. ecevit'in başkan olduğu zaman

diğer zamanlar ya faşist ya da muhalefet görünümlü göt yalayıcısıdır.
  • hadi lan hadi. kürtlerden iktiri yiyincemi vatan sever oldunuz.
    her gün bas bas bağırıyordunuz kürtlere yalakalık yapmak için
    chp ırkcı, faşişt, kavmiyetci türkcü diye.
    kandan beslenen vampirler diye. kürtlerden iktiri yiyince bir gecede o chp oldu, ermeni rum pkk'lı türk düşmanı düşmanı.

hayır bu mhplilere niye uyuzluk ediyor. acılım döneminde akp nin lideri sizin liderinize her şeyi dedi. kavgada söylenmeyecek lafları etti.
    siz chp ile ortak catı aday bile cıkardınız. o zaman chp iyiydi de. recep ve müritleri ile ittifak yapınca mı pkk'lı hdp'li terörist oldu.

ar damarı olmayanın erdemide olmazmış. yarın recep'in ''bahceli bizi aldattı'' demeyeceğinin garantisi yok. derse hepiniz yağmur altında kalmış kedi olacaksınız. adınız güvensizler olarak kalacak.(aslında daha ağır ama şimdi bu cahil mhp''lilerle karagöz oynatmayalım. lanetleniriz filan. yeni cıktım zaten)

kaset maset diye başladınız. sizin mhp'liler kasetleri düşmedi mi ortalığa evli kadınlarla aşna fişne yapmadılar mı.
    akp'yi anmıyorum bile. içinde sapıklık hiç bitmez. sübyanclığından tut. cocuk istismarına kadar.
  • hem tecavüzcülerin, hem de pkk'lı kürtçülerin ele geçirdiği parti.