şükela:  tümü | bugün
 • ilgili video'da belirtilen ve ali babacan'in yerinde, hafif asagi dogru kaykilarak yanit veremedigi olaydir.

  her tur bilgi, belge, raporun nasil hazirlandigi, yok sayildigi, yeri gelip degistirildigini anlatiyor arkadas.

  ilgili video
 • uzun zamandır tbmm'de yapılmış en güzel konuşmada anlatılan olay.
  birazcık vicdanı olan herkesin alenen yapılan bu yolsuzluklara ses çıkarması gerekiyor.

  sen oyunu yine ak parti'ye ver ama bu yapılanlara da sessiz kalma.
 • dinledikçe insanın içini acıtan, kahreden, ustallık döneminin en önemli eserlerinden biri olan batık.
  eğer bu batık olayı bir kere bile gazetelerde haber yapılmıyorsa, kimse umursamıyorsa bu ülkeye dair bir umut kalmamıştır.
  ey halk yenilen senin paran, senin vergin, senin hakkın. özel sektördeki bir bankayı, medya patronunu kurtarmak için senin paran harcanıyor. gözünü aç. aykut erdoğdu da bu konuşmasıyla örnek bir milletvekili nasıl olunur dersi veriyor.

  edit: ilk önce dilenci toplum yaratıldı. sosyal devlet adı altından, üretmeyen oy depolarına dönüştürüldü toplumun yarısı. sonra bu kitleye seninde paran bu çarçur edilen desen ne olacak? eee zaten bu adam da üretmeden harcamaya alışmış, para batsa umrunda değil ki. kendisi de aslında ülkenin üretimlerinden nasiplenen bir batık. hiç çalışmadan hiç üretmeden, maaşını alıyor, çalışanlarla da dalga geçiyor. işte toplumlar böyle için için çürür.
 • aykut erdoğdu'yu fark etmemi sağlamış videodur.

  konuşmasının son bölümünde, demokrasi ve meclisin önemsizleştirilmesi hususunda söylediklerine de can-ı gönülden katıldığım konuşmadır.

  ülke medya patronlarının ağzına mama tutularak, insanların haber alma özgürlüğünden yoksun haliyle millete duyurmadan, üç beş şereffffsizin ellerine verildi ve diğer namussuz haysiyetsizlere peşkeş çekiliyor.

  izledikçe içim acıdı.
 • ya uff vidyoda bddk falan denmiş. = (

  bddk'nın görevi mi sanki 670 milyon tl'lik krediyi falan incelemek. bddk'nın asli görevi "laptop kaç taksitle alınsın?", "hesap işletim ücreti çok mu?", "kredi kartı aidatını yasaklasak mı =s ?" ve benzeri sorulara cevap vermek. bir de onbin beş bin tl'lik kredilerle ilgili müşterilerin şikayetlerini bankalara iletip soruşturma raporu istemek. murakıpların da birinci vazifesi emekli olup denetledikleri yerlerde yönetim kurulu üyeliği yapmak diye biliyorum. ee o zaman?

  leave bbdk alone = ((((

  düzeltme: murakıpların emekli olmayı beklemelerine gerek yok ki niye öyle yazdıysam. istifa edip yönetim kurulu üyeliği yapmak yazmalıydım.
 • videodaki oturan sessiz toromanlar icin:

  (bkz: ali babacan)
  (bkz: akif cagatay kilic)
 • kemalistlerin zoruna giden hadisedir.

  çünkü böyle bir rezaletin varlığından akepe içlerine işleyen kardeşlerim asla ve kat'a rahatsızlık duymazlar. ziraat bankası'nda türbanlı personelin çalışabiliyor olması öyle büyük bir müjdedir ki inşallah bu tür şeyler şu saatten sonra ne haramdır, ne günahtır, ne de kul hakkıdır. analarının ak sütü gibi helaldir.

  e be gerizekalı kardeşim, bu para senin cebinden çıkmıyor mu? e be ideolojisi yüzünden izanını kaybeden dangalak kış gelirken van'da elektriksiz susuz bırakılıp konteynırları boşaltmaları için bir hafta mühlet verilen yetimin yüzüne nasıl bakacaksın öte tarafta, bu denli büyük meblağları iki idolojidaşına helal ederken?

  pişkinlik filan da değil bu, bu başka bir şey.
 • meclis tv'nin neden sürekli yayın yapması gerektiğini ve dahi seyredilesi bir kanal olduğunu kanıtlayan bir konuşma ile pekçoklarının kendisinden haberdar olduğu utanç duyulası olaylar manzumesidir.

  olayın failleri utanıyorlar mıdır? hiç emin değilim doğrusu...
 • ali babacan'ın belli ki pek iplemediği olay. yolsuzluğun, şaibenin içe işlemesi böyle bişey herhalde.