şükela:  tümü | bugün
 • kemalist sistemin tek tezgahtan insan üretme projesinde insanların gördüğü zulümdür.

  dinsiz, materyalist, tek tip, düşünemeyen, sorgulamayan, elitler ne derse onu kabul eden, cahil ve geçmişine düşman bir nesil yetiştirme projesiydi halkevleri. tutmadı tutamazdı. 100 yıllık sindirmeye rağmen hala chp'nin halktan destek görememesi bu zulüm politikalarındandır.

  demokrat parti iktidarında bu zulüm sona erdirilmiştir. hala günümüzde halkevlerini öven chplilere rağmen millet halen bu sindirme projesini kötü anmakta, telin etmektedir. halkevlerinin bugüne kadar herhangi bir yaraya derman olduğunu gösterebilen de olmamıştır.
 • materyalist, tek tip, düşünemeyen, sorgulamayan, parayı veren ne derse onu kabul eden, cahil ve geleceğine düşman bir troll tarafından zulüm olarak kabul edilen, bu ülke tarihinin gördüğü en ilerici hamleydi halkevleri. devam ettirilebilseydi, ülke şu an çok iyi yerlerde olacaktı.
 • (bkz: lord eddard stark)

  çok üstünde durulmaması gereken bir yazar. sinirlerinizi bozmayın, cevap yetiştirmeye çalışmayın.
 • halkevlerinde gösterilen şeyler ağırlıkla ideolojik değil, daha çok pratik bilgi ve adam yetiştirmeye yönelik. hacivat karagöz oynatan bir oluşum nasıl elitist olabilir?

  millete "spor", "sosyal yardım", "tiyatro", "diksiyon", "halk oyunları", "güzel sanatlar", "yabancı dil" öğretmeye çalışmanın, sinema gösterisi ve sergi düzenlemenin sindirme olduğunu düşünen oksijen israfı arkadaşları gösteren başlık.

  mal mısın lan? aptal mısın oğlum sen?

  edit: pardon tahmin etmeliydim, https://www.youtube.com/watch?v=2z4m4lnjxky
 • olsa olsa halkevlerine yapılan zulümdür. ki olmuştur da.

  "halkevleri nasıl zulüm yapsın godoş." diyerekten cevap verilebilecek başlık sıçmığı.