şükela:  tümü | bugün
 • çakma müslümanlara dert olmuştur.
 • haberin kaynağı ak partisidir. insan öldürmek için üretilmiş silahları, çeşitli sebeplerle insan öldürsün diye bir yerden bir yere nakleden örgüt ak partisidir. haber kaynağı açık ve nettir.
 • kaynağı götümdür. zikimdir.

  ne fark eder ulan? içeriğine bak içeriğine. yolsuzluk tapesi çıkar, kaynağı ne, nasıl kaydedilmiş, kim kaydetmiş. teröriste gönderilen silahların görüntüsü çıkar, kaynağı ne, nereden bulunmuş, kim kaydetmiş. sana ne yarram, ebemin amı kaydetmiş, götümden çıkan bokum kaydetmiş. oldu mu? rahatladın mı? kaydın içindeki gerçek mi değil mi onun hakkında da konuşsana.

  pis ağızlı biri oldum çıktım be sizin yüzünüzden. tövbe yarabbim sen sabır ver.
 • üzümünü yiyip bağını sormamamız gereken haberin çok da önemli olmayan kaynağı. önemli olan tırlarda insani yardım malzemesi değil, silah bulunması. bunun bir savaş suçu olması ve bir terör örgütüne gidecek olması.
 • suriye'yi kan gölüne çevirenlerin eski suç ortaklarıdır.
 • gazetecilikte bir kural vardır. haberin kaynağı ya da o kaynağın ne amaçladığı gazeteciyi ilgilendirmez. haber doğru mudur değil midir o ilgilendirir. önemli olan haberin doğrulanmasıdır.

  kaynaktan gelen haber "doğru" ise, gazetecinin temel görevidir yayınlar. eline ulaşan haberi yayınlamamak, zamanının gelmesini beklemek temel gazetecilik ilkeleriyle tezattır. can dündar ve arkadaşları gereğini, temel gazetecilik görevlerini, işlerini yapmışlar. tebrik ediyorum.

  bavullardaki belgeler "üretim"di. sahteydi. şu anda o bavuldan çıkan sahte belgeler yargılanıyor. bu belgeler doğrulanmadan fütursuzca yayınlanmış, insanların masumiyet karinesi çiğnenmiştir.

  iki olay arasında çoook büyük fark vardır.
 • zamanında taraf gazetesinin yalanlarına inanan yavş-ak'ların yalan dedikleri habermiş.
 • insanın aklına "haberin kaynağı fetullahçı terör örgütü ise zamanında her abd ziyaretinde örgüt liderinin malikanesine de uğrayan; bizzat örgüt lideri ile açılıştan açılışa koşan; o örgüt liderini yıllarca sürekli öven; o terör örgütünün hemen her aktivitesine katılan - konuk olan; o terör örgütünün hücre evlerindeki toplantılarda defalarca görüntülenen; o terör örgütünün bağış toplamasına yıllarca göz yuman; o terör örgütüne ankara'yı parsel parsel satanlar ne oluyordur?" sorusunu getirten kaynaktır.
 • üzümünü ye bağını sorma demişler.
  koca devlet el altından silah göndermiş,yakalanınca yok öyle bir şey demiş. silah gönderdiği ispatlanmış,haber yapılmış.. neymiş bu haberi yapanlar vatana ihanet ediyorlarmış. allah gerçekten belanızı versin ya. inşallah sürüne sürüne geberirsiniz yataklarınızda. adi pislikler.