şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ayvalık cunda adasında, adanın merkezinde hemen sahil kenarında eski büyük bir yalı üzerine kurulmuş butik oteldir. içerisinde bistrosu ve gece geç saatlere kadar açık barı vardır. sabah her konaklayan müşterisine serpme kahvaltısı ile meşhurdur. butik otelin otantik yapısı yanında çağdaş, hür yapısı geleneksel sıkıcı kalıpları yıkarak her kesimden insanları kendine tutkun hale getirmiştir.
    kalacak çiftlerde evlilik şartı aranmaz, cinsiyet ayrımı yapılmaz, sıra dışı çiftlere hoşgörü ve saygı esasdır. kısaca aliye'de yaşam, güven ve keyf esasdır.
    çevre butik otellere göre fiyatlar hesaplıdır. ikramları boldur.
    spor ve klüp etkinliklerine açık ve taraftardır. (motosiklet, bisiklet, kadın dernekleri, doğa yürüyüş grupları, sosyal medya etkinlikleri vs)
    kısacası ölmeden önce yaşanması gereken mekanlardan biridir.
  • son tatilimizde keyifle kaldığımız müthiş otel. çalışanları son derece kibar ve aydın insanlar. sizi rahat ettirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. daima yardımsever ve güleryüzlüler. konumu itibarıyla da gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek bir otel. bir daha cunda'ya gelirsem görüşmek üzere güzel insanlar..