şükela:  tümü | bugün
  • ne kendisini tanıyorum, ne de yazılarını okumuşluğum var, ama canıtez bir abimiz olduğu anlaşılıyor.

internethaber.com'dan yorumsuz copy/paste:

birgün çalışanına maaş dayağı
    olay dün akşam saatlerinde meydana geldi. gazeteden alacağını tahsil etmek isteyen göka, yayın kurulu üyesi cüneyt akman'ın odasına gitti. maaşını isteyen göka'ya "sana kim söz verdiyse git maaşını ondan al. çabuk çık bu odadan" dedi. göka bunun üzerine akmanı'ı uyardı ve küfür etmemesini istedi. odada bulunan gazetenin yazarı oğuzhan müftüoğlu da göka'yı suçladı ve gazeteden kovdu.

bunun üzerine ortalık iyice gerginleşti. cüneyt akman, gazeteden çıkmamakta direnen ve maaşını isteyen göka'ya yumruk attı. eski bir boksör olduğu öğrenilen akman'ın bu tavrı, gazete çalışanlarınca dehşet içinde izlendi.

bu sırada gürültü üzerine koridora çıkan ragıp duran, rıdvan akar ve mete çubukçu ne olup bittiğini sordu. o sırada, gazetede yayımlanacak olan "medyada etik" adlı forum sayfasını hazırlamakla uğraşan üç gazeteci, olan bitene anlam veremedi. gazeteciler, gerilimin ardından yarım kalan çalışmalarını tamamlamak için odaya döndü.

dayak yiyen serdar göka'nın ise bugün gazete yöneticileriyle görüşeceği ve durumun aktaracağı öğrenildi.
  • konuyla ilgili olarak hem birgün gazetesinin hem de cüneyt akman'ın açıklaması aşağıdaki entryde. her insan için geçerli olduğu gibi, tek taraflı haber ve yorumlarla yargılanmaması gerekli. çünkü bir insana çamur atmak, bir anda yerin dibine sokmak çok kolay olabiliyor bazen.

(bkz: #6401430)
    (bkz: birgun)
  • dövüş tekniklerini iyi bilir, ama onun bugüne kadar kimseyi dövdüğüne şahit olmadım.
    evinde kum torbası vardır ama iyi bir kütüphaneye de sahiptir, hepsi okunmuş.

ekonomiyi iyi bilir. şu meşhur krizi ilk yazandır.

yani hala manyak gibi okur, araştırır, yazar, çizer.

keşke yapmasa.
    (tembel bir dostun içlenmesi)

ihtiyacı yoktur ama hala ideallerinin peşindedir.
  • daha demin halktv'de yaptığı konuşmasında,

"gezi parkı şu an resmen fethedilmiş durumda, kanuni budin'i fethetmişti, fatih istanbul'u. herkesin çapına göre sanırım, şu anki sultanlar gezi parkını fethetti" demiştir.
  • iyi adam hoş adam. yürekli de. ama keşke bu kadar ıııııı'lamasa. dinleyemiyorum uzun süre.
  • an itibariyle "dun gece isim bitti, eve gitmeden bir islak hamburger gomiiim dedim, ehi ehi ehi polis geldi ehi durup dururken oraya su sikti ehi ehi ben de islak hamburger derken bunu kastetmemistim dedim ehi ehi" anlatimi ile baslayan ehi ehilemelerini o kadar abartti ki eve zereycan en sonunda "sesiniz kesik kesik geliyor. daha sonra devm ederiz" diye telefonu kapatti...
  • katıldığı programlarda moderatör olmaması gereken insan. reklam girmeden 1 dakika öncesinden başlayarak reklam girene kadar "evet reklam", "reklam vakti geldi", "1 sn reklama gireceğiz" gibilerinden programın içine etmekte.
  • bildiklerini diğer insanlara, öğrenmek isteyenlere anlatmak, aktarmak için daha çok çaba harcamasını tavsiye edeceğim insan. çok fazla şey bildiğinden, bildiklerinden yeni çıkarımlar, yeni fikirler, değişik yorumlar çıkardığına da eminim ama bir de bize anlatabilse ekranlardan daha güzel olacak. neyse ki kitapları var da okuyoruz.

halktv'nin rezil yayın kalitesi (teknolojik rezillik anlamında) ve inanılmaz ses düzeninin de katkısı büyüktür bu konuda.
  • kendisinden bir dönem ders aldığım için kendimi şanslı görüyorum. oldukça güleç, zeki ve mütevazı biri.