• cüneyt ersan'ı dün trt'de gördüm oraya geçmiş. bundan tam 16 sene önce falan kanal7'de cumartesi akşamları bundesliga maçları banttan verilirdi ve maçları kendisi anlatırdı, hakkını da verirdi. benim için tuhaf bir dönemdi, her hafta mutlaka izlerdim bu maçları. kemal belgin de yorum yapardı. 16 sene önceki anlatım hala kulaklarımda: "hasan salihamidziiiiiç pasını veriyor", "karsten janckeeeer", "ştefan effenberrrgh!". hey gidi ki hey gidi. bayern'in o zamanki kadrosunu yedekler dahil hala ezbere biliyorum cüneyt abi.
  • 23 kasım 2022 ispanya kosta rika maçı'nda maç ispanya lehine 7-0 iken "8 olmaz mı?" diyerek kıskıskıs gülen spikerimsi canlı.

bak cüneyt; başlık altın nerdeyse boş. yakında dolar. ünlü oldun.

sana maç anlattırmaya devam ettirirsek bize de yazıklar olsun derim.
  • kaliteli mizah yapan kaliteli bir spikerdir.
  • (bkz: kimbusik)
  • yaptigi "anlasilamaz bir yorum" veya "saka girisimi" ile bir daha besiktas maci anlatamamayi garantilemistir. izleyenlerin kabaca ücte, dörtte birinin besiktasli oldugu bir macta neden böyle bir topa girersin ki?
  • ardarda gelen ispanya gollerinden sonra acaba 8 olur mu dedi. beşiktaş'a gönderme yaptığını düşünmüyorum ancak beşiktaşlıların alınması komik bir durum yarattı. kötü maç anlattı, sürekli yanlış bilgi verdi ama niyet okuyup böyle bir sebepten linçlememek gerek.
  • tinercileri magdur etmiş kaliteli spiker.
  • gereksiz elestirilere maruz kalan iyi spiker.
  • yahu adam 6-0 iken 7 olur mu deyip, arkasından 7 olunca hoşuna gitmiş bu tahmininin tutması 8 olur mu diye sormuş. akşamdan beri bülent uslu önderliğinde bjk taraftarı ayağa kalktı. çarşı açıklama falan yapmış inanamıyorum. umarım bjk'de resmi siteden açıklama yapar. hesabını sorun böyle olayların sakın pes etmeyin hahaha
hesabın var mı? giriş yap