şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ettiği hipokrat yeminini bozan, hastasına ayrımcılık yapan, bir insanın gizlice fotoğrafını çekip aklınca dalga geçmekten çekinmeyen, yaptığı rezaleti savunan ve kendisini haklı gerekçelerle savunanlara çirkef diyen, facebook'ta bir sürü yalakası olan, hatta sosyoloji okuduğunu iddia edip facebook'ta cinsiyet ayrımcılığı yapmam deyip eşcinsellerle dalga geçebilecek kadar basit yalakaları olan ve son olarak da haklı olduğunu düşünmesine rağmen korkup facebook hesabını kapatan organizma
 • artık bu " adam doktorun hastası değil ki doktor zaten jinekologmuş " diyen gerzeklere salağa anlatır gibi açıklayıcı bir cevap vermek farz oldu. e be gerzek , ben bu doktoru nerden tanıyayım ? neden tanıyayım ? ne biliyim jinekolog olduğunu. o paylaştığı fotoğrafı da ilk kez gördüm. doktor olan söz konusu nefret suçunu işleyen şahıs kendi özgür iradesiyle bilerek ve isteyerek bu fotoğrafı kendi hastasıymış gibi paylaşmış. kendi hastasından bahseder gibi anlatmış. insan onurunu aşağıladığı, nefret suçu işlediği, mesleğinin etik değerlerine ihanet ettiği gibi adam bir de yalancı. yalan söylemiş. söz konusu doktor ve yalaka yancıları bu iğrenç paylaşıma tepki veren insanların sadece eşcinseller olduğunu söylerek daha da zavallılaşıyorlar. bu iğrenç paylaşıma tepki vermek için biraz duyarlı bir insan olmak yeterli.
 • ankara 5. sulh ceza hakimliği'nin cüneyt genç'in talebi üzerine verdiği 18.10.2018 tarih ve 2018/6959 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • hakkında yazılan 14 sayfa giriye mahkeme kararıyla erişim engeli getiren bir vatandaş, doktormuş yazılanlara göre.
  ilk sayfanın google önbellek verileri için tık
 • escinsel hastasiyla dalga gecen ifsa olduktan sonra da facebook iletisinde kendisini ifsa edenlere "ne cirkefmissiniz be" yazan bir 'doktor'. yine facebook adresinde vakti zamaninda kadinlarinin degerini buyuk goguslu olmalarına ve iyi yemek yapma becerilerine baglamisti.

  bunlar ortaya cikinca da karakterinden odun vererek bir 'ozur' yayinlamisti. yine yersen. aslında hicbir sekilde ozur icermeyen samimiyetsiz ve tamamen kendisini korumak amacliyla yazilmis korkakca bir ozur.

  ulkemizin doktorunun bile bu kafa yapısına sahip olması cok uzucu. sorun kadınları yemek yapabilme becerisine, buyuk goguslu olma ozelliklerine göre kategorize etmesi. bilmem kaç yıl okuyup cinsiyet kimlikleri ve cinsel yönelimler hakkında zerre bilgisi olmaması ve lgbt bireyleri sosyal medyada rant ugruna alay malzemesi olarak kullanabilmesi. oyle bir 'insan'dir kendisi.
 • toplumun tepkisi çekmiş bir paylaşımından dolayı çektiği tepkilere istinaden hakkında yazılanları sildirtmiş jinekoloji uzmanı.
 • bir zamanlar eşcinsel bir hastası ile dalga geçmişti.

  şimdilerde ne yapıyodur acaba? yaptığı yanlıştan dolayı pişman olmuş mudur mesela?