şükela:  tümü | bugün
  • artık bu " adam doktorun hastası değil ki doktor zaten jinekologmuş " diyen gerzeklere salağa anlatır gibi açıklayıcı bir cevap vermek farz oldu. e be gerzek , ben bu doktoru nerden tanıyayım ? neden tanıyayım ? ne biliyim jinekolog olduğunu. o paylaştığı fotoğrafı da ilk kez gördüm. doktor olan söz konusu nefret suçunu işleyen şahıs kendi özgür iradesiyle bilerek ve isteyerek bu fotoğrafı kendi hastasıymış gibi paylaşmış. kendi hastasından bahseder gibi anlatmış. insan onurunu aşağıladığı, nefret suçu işlediği, mesleğinin etik değerlerine ihanet ettiği gibi adam bir de yalancı. yalan söylemiş. söz konusu doktor ve yalaka yancıları bu iğrenç paylaşıma tepki veren insanların sadece eşcinseller olduğunu söylerek daha da zavallılaşıyorlar. bu iğrenç paylaşıma tepki vermek için biraz duyarlı bir insan olmak yeterli.
  • ankara 5. sulh ceza hakimliği'nin cüneyt genç'in talebi üzerine verdiği 18.10.2018 tarih ve 2018/6959 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • hakkında yazılan 14 sayfa giriye mahkeme kararıyla erişim engeli getiren bir vatandaş, doktormuş yazılanlara göre.
    ilk sayfanın google önbellek verileri için tık
  • zamanında eşcinsel bir hastasının fotoğrafını dalga geçerek sosyal medyada paylaşan bir doktor.

ilgili paylaşım

ekşi sözlük üzerinden tepkileri yeyince uzunca bir özür yazısı paylaşmıştı. edebi cümleler kullanarak milleti etkilemeye falan çalışmıştı. birde "daha önemli ülke sorunlarımız varken gündemin bu konuyla meşgul edilmesine vesile olduğum için önce insan, sonra hekim olarak herkesten özür dilerim." diyerek işiniz gücünüz yok mu aq demeye getirmişti. hemde homofobikliğin ülkemizde ciddi bir sorun olduğunu bildiği halde.

bakın ben düz bir adamımdır. öyle insanları tavırları, konuşmaları vb özelliklerine göre analiz ederek çıkarım yapan biri değilimdir. erinirim yani. ama bu adamın özür yazısını okuyunca satır aralarındaki samimiyetsizlik acayip gözüme batmıştı. ki deminde bahsettiğim gibi kolay kolay batmaz böyle şeyler.

ne derse desin ben sevemedim aga kendisini kusura bakmasın. ona zamanında yapılan lincide yerinde ve gerekli buluyorum. kimbilir bu sayede kaç homofobiğin esprileri kursağında kalacak. buradaki entryleri sildirmesininde bir anlamı yok zannımca. sildirince o ayıbı yapmamış olmuyor çünkü.
  • escinsel hastasiyla dalga gecen ifsa olduktan sonra da facebook iletisinde kendisini ifsa edenlere "ne cirkefmissiniz be" yazan bir 'doktor'. yine facebook adresinde vakti zamaninda kadinlarinin degerini buyuk goguslu olmalarına ve iyi yemek yapma becerilerine baglamisti.

bunlar ortaya cikinca da karakterinden odun vererek bir 'ozur' yayinlamisti. yine yersen. aslında hicbir sekilde ozur icermeyen samimiyetsiz ve tamamen kendisini korumak amacliyla yazilmis korkakca bir ozur.

ulkemizin doktorunun bile bu kafa yapısına sahip olması cok uzucu. sorun kadınları yemek yapabilme becerisine, buyuk goguslu olma ozelliklerine göre kategorize etmesi. bilmem kaç yıl okuyup cinsiyet kimlikleri ve cinsel yönelimler hakkında zerre bilgisi olmaması ve lgbt bireyleri sosyal medyada rant ugruna alay malzemesi olarak kullanabilmesi. oyle bir 'insan'dir kendisi.