şükela:  tümü | bugün
 • bir balık restoranı olsa olsa ne kadar cazip ve ilginç tasarlanıp dekore edilebilir sorusuna balıkçıköy gaziosmanpaşa şubesindeki çalışmasıyla ayarın kralını vermiş mimar.

  merdivenlerden tutun, duvarlara, sandalyelerden tutun tavana kadar kullanılan süsleme, renk ve objeleri inceleme uğruna harcadığınız vakit esnasında balığınız tabakta kalabilir, rakınızın buzu eriyebilir, sohbetiniz sekteye uğrayabilir.

  hele ki bahçede uygulanan muhteşem ışıklandırma konusuna hiç girmeyeyim zira çıkamayabilirim.
 • tunalı'da bulunan balıkçıköy benim için en önemli referansıdır. mekana ruhunu veren, bi yere gitmeden gitmiş gibi olduran, menüye bütünselliğini sağlayan mekanlar yaratmak bana göre takdire şayan bir meleke. umarım ankara'da ve dahi türkiye'nin her bi tarafında daha çok mekanlar yaratır; insanları bulundukları siyah çerçeveden çıkartmaya devam eder.

  edit : gop balıçıköy'de onun eseriymiş. çok masalsı gelmişti dışardan bakınca bile. tevekkeli cüneyt onur eli değmiş.
 • düveroğlu'nun ankara ümitköy'deki şubesi sanki yaptığı işlerin zirvesi olmuş gibi. tamam düveroğlu zaten lezzet olarak ankara'nın başyapıtlarından ama, bir restoranın yemek geleneği ve özellikleri böyle mi yansıtılır mimari ve dekoruna.
  işin enteresanı garsona mimarı kim buranın diye sorduğumuzda cüneyt abi dedirtecek kadar da müessese ile özdeşleşmiş.
  iç mimar dış mimar filan hiç anlamam ama bu adam her neyi yapıyorsa iyi yapıyor.