15239 entry daha
  • sportif cehaletine veriyorum yaptığı yorumları. üzerine bıçaklarla koşulan futbolcuların verdiği reaksiyona “futbolcular haksız” yorumu yapmış. yazık.

bakın ülkedeki bir kaç terörist kafa hariç herkes hemfikir dün yaşananlar hakkında.

-sahada reaksiyon veremeyen livakovic’e nasıl darp yapıldığı belli.
    -egemen korkmaz’ın irfan can eğribayat’a darp girişimi belli.
    -sahaya dalan teröristlerin ellerinde bulunan kesici aletler görüntülerce kayıtlı
    -90 dakika sahaya yabancı madde yağmış futbolcular kan içinde kalmış
    -dün yaşananlar spor musabakası değil bir terör saldırısıydı

futbolcu ne yapsın ? gel beni öldür, bıçakla arkamdan ailem hukuk mücadelesi verir diyip mezara mı girsin ? zira bu ülkede benim otobüsüm kurşunlandı. toplu katliam girişimi yapıldı. sonuç: fail-i meçhul.

kendisi artık benim için yok hükmündedir
  • aynı yorumları üzerine koşarak gelen bir grubun üstüne polisin silahla karşılık vermesi sonrası da yapın olur mu. bir taraf olabilirsiniz, şiddetin hiç bir türlüsünü tasvip edemezsiniz, ediyorsanız siz de davarsınız.
  • senin yapacağın gazeteciliğe sokayım ben. ısrarla sorsana kanal istanbul yapılacak mı yapılmayacak mı?
  • soruları bir tık daha üst seviyeye taşırsa, silivri'ye kendisi için don atlet yollayabileceğim gazeteci.
  • cüneyt ne sabır varmış sende helal olsun.

ben kahkaha atmadan şu adamı dinleyemezdim.
  • an itibariyle kendi youtube kanalında canlı yayın yaptığı murat kurum'un verdiği cevaplara kah sıkılıp kah gülmemek için kendini zor tuttuğunu bilerek ve isteyerek belli eden gazeteci.
  • medyanın 4. erk olduğunu kanıtlayan gazeteci. kendisinin az önce murat kurum yayınında yaptığı gibi yılda bir kez bile siyasilere böyle sorular sorulsa, cevapları irdelense biraz daha olgun davranırlar, ülkenin gündemi değişir gerçek sorunlar tartışılır. cidden belediye seçimiyle gazze’nin ne alakası olabilir, her fırsatta polarizasyon çok basit duruyor artık.

edit: imla
  • yürek yemiş.
    kanal istanbul,taksi ve gazze ile ilgili sorular mükemmeldi.
  • cüneyt özdemir hater'ları imamoğlu'na sorduğu sorular sebebiyle gizli akp'li vs ilan etmişlerdi. peki şimdi murat kurum'a sorduğu sorulardan dolayı neden sessizler? ben size söyleyim, çünkü bu tip gazeteciliğe alışkın değiller. tarafgirlik almış başını gitmiş.
hesabın var mı? giriş yap