şükela:  tümü | bugün
3549 entry daha
  • seni charlie yaptırmayacağız!111!

charlie'nin melekleri : alex - selen
  • hala cnn turk’te nasil tutuldugunu anlamadigim gazeteci. illa kovulmayi mi bekliyorsun be cuneyt? ulan su iki yilda isinden olanlarla kanal kurulur be!
  • adam ne yapsın? rte’ye saydırsın ülkeye giremesin mi istiyorsunuz? cüneyte rte’ye sallamadığı için eleştirenler kadar anlayışsız insanlar görmedim. biraz anlayış be kardeşim.
  • ustteki yazari bos ver cuneyt bey siz yolunuzda ilerleyin gerisi gelir
  • youtube a bayaa kaptırdı. seviyesiz, samimiyetsiz ve gıcık taraflarını daha da görmemizi sağlıyor.

kendince bi stüdyo kurmuş.arka fonda çalışmayan figuran monitörler var. yardımcıları var. max 19-23 arası çıtır kızlar. onlar da fonun bi parçası gibi. robot gibiler. alpha male konuşuyor, onlar çalışıyor. arada espri yapıyor, kızlar kıkırdıyor. ama iğrenç espriler. en taşlarına kişisel espriler yapıyor.
    https://www.youtube.com/…?v=1aqqy1bvpmu&frags=pl,wn (örn 14:31)

inanılmaz alt seviye bi adam. iki kadeh içince hemen yılışan bi tip olma olasılığı yüksek.
  • eskiden ciddi bir adamdı, herhalde kapağı yurtdışına atınca rahat bir adama dönüştü. her şeyle dalga geçiyor.

gülmek için haber izlemiyoruz biz, sen de habercilik yapacaksan gülme bir zahmet.

ayrıca yanındaki kızların birikimini sorgulamalı. bakara makara'yı bilmiyorlar yahu.
  • okumuş yine burayı dellenmiş.
    muharrem inceyi çıkaramadı diye burda incenin çıkmamasını isteyip dua edene ve yazana çatmış.

cüno sen bırak incenin yayına çıkmasını filanda sen ilk videolarında arkadankilere bak.eski meşhur ab bakanını bile bilmeyip gazeteci olacaklar birde.çokmu aradın bulmak için naptın ama bence tencere kapak gibi tası tamına uymuş.
    hocaları ne ki öğrencileri ne olsun misali.

bu ekiple zaten sana anca perinçek çıkar *
  • ben beğeniyorum. alternatif ve günlük analizleri bence sohbet niteliğinde ve güzel. bu youtube kanalı, samimi, daha özgürlükçü ve rafine. gün sonu onu izleyerek kah gülerek, kah yok artık diyerek gündemden haberdar olabiliyorum.

bazen akıştaki yorumlar da insanı tebessüm ettiriyor. yanındaki çalışan bayanları "onun tabiri ile" ergenler görünce, adnan oktar, cüneyt oktar diye yazdıklarında güldürdü incici piçler...

bence gazeteci ve medyacı böyle aşırı bir tarafa yüklenmeden, taraf belli etmeden her kesime seviyeli şekilde dokundurmalı ve eleştirmeli.

devam etmesi dileğiyle. bu patreon mevzusunu yeni kaptım, patreon'a da destek olacağım.

başarılar dilerim.
  • cnn türk tarafından amerika’da görevlendirilmesinden şikayetçi olduğuna dair bir izlenim aldım dünkü yayından. buna da açıklık getirse iyi olacak..
  • yorum yapanlara fazla takılıyor, yıllarca tv'lerde çalışmış ama bu memlekette "ağzı olan konuşuyor" fark edememiş. artık sıkıcı olmaya başladı.
1 entry daha