şükela:  tümü | bugün
5606 entry daha
 • bireysel ya da toplumsal hemen hemen hiçbir konuda net bir tavır ve duruş ortaya koymaz. her kesimin hoşlanacağı ortaya karışık yorumları ortaya salata gibi koyup videolar çeker. videolarında bir anlam bütünlüğü ve tutarlılık yoktur. bir soru ortaya atar ve cevabını "bilmem öyle midir ki? " gibi kendi yanıtlar. bunu hemen hemen her videosunda görürsünüz. hitap ettiği kitle belirsizdir. daha çok lümpen orta yolculara yönelik yayınlar yapar.
 • söylediği her cümleye katıldığım insan. algısı, bilgisi kıt insanların, kendi gibi düşünmeyenleri dışlayan insanların anlayamayacağı yerinde ve doğru tespitler yapan gazeteci.
 • sabah aksam halktv izlemekten beyni sulanmis kisiler, seviyesiz belalti cumleler kurmadan yapilan elestirileri algilayamiyor.

  adam bilmiyor mu halktv ye sozcuye girip yardirmayi, asil zor olan tarafsiz kalip sozunu herkese duyurmaya calismak, su anda en makbulu bir kutupta olup sovmek zaten, asil zor olan cuneyt'in yaptigi.
 • gazetecidir. son videosunda bize amerika özelinde olup bitenler üzerine bir ışık tutup pencere açmıştır. türk bir gazetecinin türk kimliğini yok sayarak konuşması abesle iştigaldir. ( gerizekalılar için örnek ; fransız bir gazetecenin fransız kimliği yokmuşçasına konuşması da saçmadır)
  ülkesinin güzelliğini ve iyiliğini istemek olması gerekendir. bununla birlikte subjektif yorumlarını kendine saklamıştır. gerekli soruları da gereklerini açıklayarak sormuştur. ülkenin dışarıdaki medyada ve lobilerdeki zayıflığını da gayet güzel açıklamıştır.
  doğrusu bir tane değil yüz tane olması gereken "gazetecidir". çünkü ekstra bir özelliği veya yaptığı anormal üst düzey bir şey de bildiğim kadarıyla yoktur. sadece işini yapan yapmaya çalışan biridir.
  ama... yukarıdaki bu adamı kendi değerlerine göre eleştiren veya öven entry sahibi arkadaşlara ithafen.
  biz artık iki tip gazeteciye mahkumuz. çoğu genç arkadaşımız veya doğrusunu unutan kesim bu iki tip dışında gazeteci bilmiyor.
  1. havuz medyası yancı. (cüneyt, tayyipçi naralar atsana)
  2. tam olarak ülkeden nefret eden ya fetöcü ya pkklı tiplemeler. (cüneyt, tc soykırımcı bebek katili desene kürdistan mazlum halkı çeksene)

  gazeteci size bir fotoğraf çeker ve fotoğrafı anlatır. soru sorar ve cevaplarını da yayınlar. cüneyt özdemir de işini olabildiğince yapmaya çalışan bir medya mensubudur. ülkesinin düştüğü durum hoşuna gitmiyorsa onu suçlamak aptallıktır.
 • son videosunda operasyon hatalı dedikten sonra ama türkiye' nin yapması gerektiğini ima etmiştir. videoları bunun gibi onlarca çelişkiyle doludur. zaten her iki kesimden de izleyici kasmak için her iki yöne de düzenli olarak göz kırpar. her iki kesimin de lümpen kesimi kendi hayran kitlesini oluşturur. yaptığının objektif gazetecilikle ilgisi yoktur. izleyicilerini istediği yöne savurup ortada bir yere bırakır. olaylara muhalif bir sosla yaklaşıp iktidara yakın bir çizgide bitirir. görüşleri belirsizdir. ancak iç dünyasıyla yaşadığı konfor arasında bir yerlerde savrulduğu hissediliyor.
 • en son hangi haberi patlattığını hatırlamadığım "gazeteci".
  hatırlayan var mı?
 • (#96364921) yukarıdaki yazara katılmakla birlikte ekleyeceğim şeyler var.

  hiçbir zaman net bir duruşu olmayıp, ortaya oynar. işin garip tarafı da bu net olmayışını körü körüne savunan acayip bir kitle vardır.

  bana her zaman yaran youtube yorumları'ndaki bir olayı hatırlatır:

  video başlığı: yasmin levy. ama videoda sadece cızırtı var. 10 dakika boyunca sadece simsiyah ekran ve başlarda cızırtı. ilgili video

  altına birisi yorum yapıyor:

  "bu ne amınakoyim ne ses var ne görüntü, dalga mı geçiyon lan dalyarak."

  gelen cevap:

  "höt adamin amcigi sen ne anlarsin sanattan bizim cok hosumuza gitti."

  işte cüneyt özdemir kitlesi de budur.

  edit: video linki eklendi.
 • diğer aptallar gibi alnına keçeli kalemle görüş, taraf, yol, yön yazılmış gibi davranmayan doğru gördüğü neyse onu söyleyen sağlam gazeteci.

  ayrıca arada politik konuştığu doğrudur ve yapmakta da haklıdır zira ülkede kendi tarafına eleştiri geldiğinde hemen düşmanlaşan insanlar çoktur ve onlar dahil herkese hitap edip, arada yumuşatarak da olsa doğruyu göstermeye çalışmaktadır.
 • mustafa varanki pek severmis. isini canla basla yaparmis. o mustafa varank senin kafana otursun emi. hirsiz sevici seni.
 • suya sabuna dokunma, iki kahkaha at, sinema /dizi/magazin muhabbeti yap,medyayi eleştirir gibi yap, nerde eski ramazanlar der gibi eski günlere atıfta bulun. "ama ben youtuber değil gazeteciyim" de.. peki tamam öyle olsun...
82 entry daha