şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
7939 entry daha
  • son zamanlarda kendisini izlerken istemsizce aklıma şunu getiren baba haber spikeri

milyon aboneye koşarken tam bu moddaydı ekranda.
  • samimiyetsiz insan
  • (#108371270) çok haklı bu arkadaş... bu kadar 'yalarken' ne bu vurdum duymazlık ya...!
  • sözlük kurallarını okuması gereken şahıs.

lan hadi kuralları okumuyorsun, forum ile sözlük arasındaki ayrımı da mı bilmiyorsun?

(bkz: ekşi sözlük bot'unun uğramadığı başlıklar)
  • kendisini çok yakından takip etmem. hesaplarına bazen girip konuşmalarına bakarım. çok ortak düşüncemiz yok, baya tartışacak konu çıkar hatta. ancak buradaki troller canını hiç sıkmasın, yolda görse fotoğraf çektirmek isteyecek tipler burada sırf cevap versinler diye dürtüyorlar. adam en azından kendi ismi cismiyle burada. farklı nicklerle bu sitede dolanan çok ünlü var.

edit: ben de görsem foto çektiririm tabii lan, hatta fikret bila'yı da görsem foto çektiririm.
  • adam gayet güzel bir açıklama yapmış. ve kimden bahsettiğinin altını çizmiş. polis nefretinden beslenen, tek derdi bu olanlardan bahsediyor. böyle çok az insan var. ama var.

bir kurum ve bütün personeline düşman olmanın akıl alır bir yanı olduğunu savunan gerizekalıların varlığı, akp'nin de varlık sebebi aynı şekilde.
  • (bkz: la oğlum bu nasıl eleştiri) diye sözlük formatının dışında bir başlık açarak dikkat çekmeye çalışan, kendisini eleştiren insanlara "ergen" diyerek hakaret eden (bkz: bir hakaret olarak ergen) kendisinden bahsederken gazeteci tabirini kullanan youtubır, aktroll, yeni nesil ahmet hakan.
  • içip içip askıntı olduğu kızın kapısına dayanan adamlar gibi sürekli ekşi'de ağlayan gazeteci olduğunu iddia eden zat.

la cüneyt! yapacağın iş çok basit: akpli olmayanlara sorduğun cesur, zor ve rahatsız edici soruları akplilere de soracaksın o kadar.

sormak ya da sormamak, işte bütün mesele bu.
  • izleyicilerine sürekli ergen diye seslenmekte olan youtuber. her açtığımda aynı geyik.
  • (bkz: la oğlum bu nasıl eleştiri)

açıkçası ben bu tarz tanınmış insanların bizim söylediklerimizi bu kadar önemsediklerini tahmin etmezdim. hoş ben tanınan insanlar hakkında orada burada atıp tutan birisi değilim. ama bu durumu sevindirici buldum. sözlük cidden ayarsız eleştirinin yanında insanı besleyen bazı entry'lere de sahip. ve bu tarz besleyici yazıları sözlük dışında bir yerde bulmak imkansız oluyor.

cüneyt bey ne yaptı, sözlük ne tepki verdi hiçbir fikrim yok, bazı tahminlerim var yalnızca. cüneyt beyin başlık açıp yazması ve kendini bu mecrada ifade etmeye çalışması cesurca gerçekten. format konusunda da iyiydi. *

söylediği bazı şeylere katılıyorum. kendi görüşüm sözlükte hemen bir linç ortamı oluşabiliyor ve yemekteyiz programından hallice tutarsız nefret kusan eleştiriler olabiliyor. melek olsan kanat seslerinden rahatsız olup 6 haziran 2020 gece 3'te melek kanat sesi rezaleti diye başlık açabilecek bir kitle var ekşi'de. bunun için ne yapabiliriz, düşünmek lazım.
4299 entry daha